Mirage Residence Güneşli kampanyası!

Mirage Residence Güneşli kampanyası! Mirage Residence Güneşli kampanyası!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Mirage Residence Güneşli kampanyası kapsamında lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Sur Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa edilen Mirage Residence Evleri fiyatları 356 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin Kasım 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. 


Mirage Residence Güneşli kampanyası devam ediyor.  Sur Yapı  imzası taşıyan projede yüzde 25 peşinatta, kalan kısmın yüzde 50'si 48 ay 0 faiz fırsatıyla, kalan kısım ise teslimde ödeniyor. 


Bağcılar Mirage Residence'de güneşlenme ve gölgelik alanları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, açık hava ve fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. 


Mirage Rezidans'ta 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler mevcut. Projede 17 katlı 3 bloktan meydana geliyor. 


Toplamda 342 tane daire ve 60 tane mağazadan oluşan Mirage Residence Güneşli kampanyası kapsamında peşin alımlarda ya da banka kredili ödemelerde yüzde 10, lansmana özel ise yüzde 7 indirim uygulanıyor. 


Mirage Rezidans satış ofisi iletişim

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapimirage.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor