MODD/group 200 milyon TL’lik yatırım çekti!

MODD/group 200 milyon TL’lik yatırım çekti!Bu zamana kadar 125'den fazla markalı konut projesi üreten MODD/group, 2018 yılında Türkiye'ye 200 milyon TL’lik yatırım çekmeyi başardı.


MODD/works, MODD/startup, MODD/paper şirketleri ile reklam ajansı, ürün tasarımı ve girişimciliğe kadar multidisipliner yapısıyla öne çıkan MODD/group 125’in üzerinde markalı konut projesine hayat verdi. 2018 yılında ülkemize 200 milyon TL’lik yatırım çekmeyi başaran MODD/group, 2018’de 20 binden fazla konutun reklam ve pazarlama çalışmalarını üstlendi.

Konu ile ilgili görüşlerine yer verilen MODD/group Kurucu ve CEO’su Cem Has, “Tanıtımını üstlendiğimiz markalı konut projelerinde projenin isim çalışmasından başlayarak tüm süreçlerini kurguluyoruz. Bu süreç 360 derece iletişim çalışmaları, yurt içi ve yurt dışı pazarlama çalışmalarına kadar uzanıyor” açıklamasında bulundu.

Has, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Geçtiğimiz yıl ülkemize 200 milyon TL’lik yatırım çekmeyi başardık. Özellikle Körfez ülkelerinden gelen yatırımcılara ciddi satışlar gerçekleştirdik. 2019’da markalı konut alanındaki projelere verdiğimiz reklam ve pazarlama desteğimiz artarak devam edecek.”