05 / 06 / 2023

Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi 26 Şubat'ta!

Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi 26 Şubat'ta!

Türkiye’nin modern şehirleri, bu zirvede konuşulacak!. İlki 26 Şubat’ta, Adana’da gerçekleşecek “Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi”, Türkiye’nin kentsel dönüşümünü, başarı hikayelerini ve yatırım fırsatlarını masaya yatırıyor
Türkiye’nin modern şehirleri, bu zirvede konuşulacak! İlki 26 Şubat’ta, Adana’da gerçekleşecek “Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi”, Türkiye’nin kentsel dönüşümünü, başarı hikayelerini ve yatırım fırsatlarını masaya yatırıyor.


Kentsel Dönüşüm hızla gelişiyor ve Türkiye'nin Modern şehirleri yükseliyor. Ülkemizde bu süreçte rol alan en önemli aktörlerinin bir araya geleceği ve değişimin tüm hatlarıyla masaya yatırılacağı "Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi"nin ilki 26 Şubat tarihinde, Adana'da, Sheraton Otel'de gerçekleşiyor.

 

Türkiye'nin lider Müteahhitlik şirketlerinden Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın ana sponsorluğunda ve Emlak GYO'nun katkılarıyla düzenlenen zirvenin diğer sponsorları arasında, Mobilya ve kapı donanımlarının yenilikçi markası Häfele, yonga levha ve MDF sektöründeki pazar lideri Yıldız Entegre yer alıyor.


Bir sonraki durak Bursa

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı'nın himayesinde gerçekleşecek zirve, İnşaat firmaları, Müteahhit ve mimarlar gibi sektörün önemli isimlerin yanı sıra ulusal ve yerel hükümet yetkilileri, kamu, İş dünyası, medya ve fikir önderlerini de bir araya getirecek. "Şehirlerin Yeni Yüzünü Keşfediyoruz" diyerek yola çıkan ve kentsel dönüşümün dinamikleri, bu konudaki başarı hikayeleri ve gelecek planlarının tartışılacağı zirvede aynı zamanda yatırım fırsatları ve atılması gereken adımlar da masaya yatırılacak.

 

"Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi"nin bir sonraki adresi ise Bursa olacak. Antalya ve İstanbul'da gerçekleşecek bu zirve, Türkiye'nin kentsel dönüşüm sürecinde önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.Fikirtepe Haber
Geri Dön