Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, İlhami kayhan tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 12 Ağustos'ta Mecidiyeköy Sarıtepe İşhanı'nda kurulduModernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, İlhami kayhan tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 12 Ağustos'ta kuruldu.Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Kayhan olarak belirlendi. Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu;kendi arsaları veya başkalarına ait arsalar üzerine her türlü inşaat kat karşılığı inşaat ve taahhüt işleri yapabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 

Modernist Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adreS: Mecidiyeköy, Ortaklar Caddesi, Denizhan Sokak, Sarıtepe İşhanı No:3