14 / 08 / 2022

Murat Gezer kimdir?

Murat Gezer kimdir?

İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ın eski nişanlısı, sosyetik güzel Nazlı Çarmıklı'nın eşi Murat Gezer kimdir? Murat Gezer ne iş yapıyor? İşte Murat Gezer'in biyofrafisi...İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ın eski nişanlısı, sosyetik güzel Nazlı Çarmıklı'nın eşi Murat Gezer kimdir? Murat Gezer ne iş yapıyor? İşte Murat Gezer'in biyofrafisi...

Murat Gezer kimdir?
İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'den İstanbul'a getiren uçak 2018 yılında İran'da düşmüştü. Kazada 3'ü mürettebat 11 kişi hayatını kaybetmişti. 14 Nisan’da evleneceği Murat Gezer, 2 yıl sonra yeni bir aşka yelken açmıştı. 

Kalbini Hakan-Banu Çarmıklı'nın kızları sosyetik güzel Nazlı Çarmıklı'ya kaptıran Murat Gezer, Nazlı Çarmıklı'nın boğaza nazır villasında dünya evine girdi.

Murat Gezer kimdir?

Murat Gezer kimdir?

American InterContinental University mezunu Murat Gezer, Almanca ve İngilizce biliyor. Ailesine ait şirkette çalışan Murat Gezer, matbaacılık işiyle uğraşıyor. 

Nazlı Çarmıklı kimdir?

Uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın vefatıyla yıkılan Murat Gezer'in her zaman yanında olan Nazlı Çarmıklı, Hakan-Banu Çarmıklı'nın kızları. Nazlı Çarmıklı bugün Murat Gezer ile evlendi. 

Nazlı Çarmıklı ve Murat Gezer İstinye Park Residence'da oturacak!