07 / 10 / 2022

Mutfak tüpüne zam mı yapıldı? Tüp fiyatları düştü mü, yükseldi mi? Aygaz, İpragaz, Mogaz 26 Temmuz 2022 fiyat listesi!

Mutfak tüpüne zam mı yapıldı? Tüp fiyatları düştü mü, yükseldi mi? Aygaz, İpragaz, Mogaz 26 Temmuz 2022 fiyat listesi!

Mutfak tüpüne geçtiğimiz haftalarda dev bir zam uygulandı. Zam sonrası pek çok vatandaş mutfak tüpü fiyatlarına yeniden bir zam gelip, gelmediğini araştırıyor. Peki, zam sonrası mutfak tüpü fiyatları ne kadar oldu? En ucuz büyük tüp kaç TL oldu? 26 Temmuz 2022 fiyat listesi...Mutfak tüpüne geçtiğimiz haftalarda dev bir zam uygulandı. Zam sonrası pek çok vatandaş mutfak tüpü fiyatlarına yeniden bir zam gelip, gelmediğini araştırıyor. Vatandaşlar tarafından yakından takip edilen mutfak tüpü fiyatlarında son durum ne oldu? Pek çok kişi "Mutfak tüpü fiyatları ne kadar, büyük tüp fiyatı yükseldi mi, mutfak tüpü 2022 fiyatı ne kadar, Aygaz tüp kaç TL?" gibi soruların cevabını merak ediyor. 

Mutfak tüpüne bir zam daha! Tüp değil fiyatlar patladı! İşte Aygaz, İpragaz, Milangaz 19 Mayıs 2022 fiyat listesi...Peki, zam sonrası mutfak tüpü fiyatları ne kadar oldu? En ucuz büyük tüp kaç TL oldu? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz'da mutfak tüpü fiyatları ne kadar? Mutfak tüpüne yeniden zam mı geldi? Büyük tüp fiyatları düşecek mi? Ev tipi büyük tüp fiyatları ne kadar? İşte Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz 26 Temmuz 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön