07 / 10 / 2022

Mutfak tüpü zamlandı mı? Tüp fiyatları düştü mü, yükseldi mi? Aygaz, İpragaz, Mogaz 24 Temmuz 2022 fiyat listesi!

Mutfak tüpü zamlandı mı? Tüp fiyatları düştü mü, yükseldi mi? Aygaz, İpragaz, Mogaz 24 Temmuz 2022 fiyat listesi!

Mutfak tüpüne on gün önce zam yapıldı. Zammın ardından birçok vatandaş mutfak tüpü fiyatlarına yeniden bir zam uygulanıp, uygulanmadığını merak ediyor. Peki, En ucuz mutfak tüpü kaç TL? İşte 24 Temmuz 2022 Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz fiyat listesi...Mutfak tüpüne on gün önce dev bir zam uygulandı. Zammın ardından birçok vatandaş mutfak tüpü fiyatlarına yeniden bir zam uygulanıp, uygulanmadığını merak ediyor. Vatandaşlar tarafından yakından takip edilen mutfak tüpü fiyatlarında son durum ne oldu? Birçok kişi "Mutfak tüpü fiyatları ne kadar, büyük tüp fiyatı yükseldi mi, mutfak tüpü 2022 fiyatı ne kadar, Aygaz tüp kaç TL?" gibi sorulara yanıt arıyor.

Mutfak tüpüne son 4 ayda yüzde 66 zam geldi! Aygaz,İpragaz ve Milangaz... İşte 23 Nisan 2022 fiyat listesi...Peki, En ucuz büyük tüp kaç TL? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz'da mutfak tüpü fiyatları ne kadar oldu? Mutfak tüpüne zam mı geldi? Büyük tüp fiyatları düşecek mi? Ev tipi büyük tüp fiyatları kaç TL? İşte Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz 24 Temmuz 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön