18 / 08 / 2022

Mutfak tüpüne dev indirim müjdesi! Büyük tüp 30 TL birden düştü! Aygaz, İpragaz, Mogaz 2 Temmuz 2022 fiyat listesi!

Mutfak tüpüne dev indirim müjdesi! Büyük tüp 30 TL birden düştü! Aygaz, İpragaz, Mogaz 2 Temmuz 2022 fiyat listesi!

Bir senede yüzde 147 zamlanan mutfak tüpüne indirim geldi! Rekor kıran büyük tüp fiyatları 30 TL birden düştü! Peki, mutfak tüpü fiyatları ne kadar? Büyük tüp ne kadar oldu? İşte Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz 1 Temmuz 2022 fiyat listesi...Bu yılın başından beri girildiğinden beri zamlandıkça zamlanan mutfak tüpü neredeyse lüks oldu! Zam yağmuru dinmeyen mutfak tüpüne, vatandaşın tepkileri üzerine indirim geldi! 

Mutfak tüpüne, 2021 senesinden bu yana toplam yüzde 147 zam uygulandı. Akaryakıta gelen zamlarla birlikte zamlanan mutfak tüpü zamlandıkça zamlandı!

Mutfak tüpüne beş günde ikinci zam! Büyük tüp rekor kırdı! Aygaz, İpragaz, Milangaz 26 Mayıs 2022 fiyat listesi!LPG'ye gelen 1 lira 71 kuruş indirim mutfak tüpüne de yansıdı! Büyük tüp fiyatları 30 TL birden düştü!

Halkın bir süreliğine rahatlamasını sağlayacak indirimin devamının gelip gelmeyeceği de birçok kişi tarafından merak edildi. Son zamlar ile birlikte 300 lira sınırını aşrak rekor kıran mutfak tüpü fiyatlarına indirim geldi!

Peki, mutfak tüpü fiyatları ne kadar? Büyük tüp ne kadar oldu? İşte Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz 1 Temmuz 2022 fiyat listesi...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.