Çukurova Balkon

N Şehir Esenyurt ne zaman teslim?

N Şehir Esenyurt ne zaman teslim? N Şehir Esenyurt ne zaman teslim?

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: N Şehir

N Şehir Esenyurt ne zaman teslim sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. Esenyurt N Şehir Evleri'nde yüzde 30 peşinatla, Özyurtlar İnşaat bünyesinde vadeli ödemeler yapılabiliyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Özyurtlar İnşaat'ın İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde hayata geçirdiği  N Şehir  Evleri projesi  678 adet konuttan oluşuyor. N Şehir Esenyurt ne zaman teslim sorusunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor.


1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin tasarlandığı N Şehir Esenyurt Evleri'nde dairelerin fiyatları 99 bin TL'den başlıyor. N Şehir Esenyurt ödemeleri yüzde 30 peşinatla yapılıyor.  Kalan konut bedeli  Özyurtlar İnşaat  bünyesinde 36 ay vadelendiriliyor. N Şehir Esenyurt'ta yüzde 25 peşinatla, banka kredisi ile taksitli ödemeler de yapılıyor.


N Şehir Esenyurt ne zaman teslim?N Şehir Esenyurt ne zaman teslim?


N Şehir Esenyurt ne zaman teslim sorusu Eylül 2014 yılı olarak cevap buluyor. Esenyurt N Şehir Evleri'nde 1+1 dairelerin alanları 70 metrekare, 2+1 dairelerin alanları 82 metrekare, 3+1 dairelerin alanları 140 metrekare olarak belirlendi.


N Şehir adres:  Fatih Mahallesi, Bahçe Yolu Caddesi, 2640. Ada, 7. Parsel Esenyurt-İSTANBUL 

N şehir telefon: 444 40 27 (Türkiye’nin her yerinden)Telefon: 444 40 27 

Web adresi: www.nsehiresenyurt.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor