Narin Park`ta ilk etap kapışıldı! İkinci etap 79 bin 500 YTL`den satışa çıkıyor

Narin Park`ta ilk etap kapışıldı! İkinci etap 79 bin 500 YTL`den satışa çıkıyor5 bin YTL peşinat ve aylık 350 YTL'den başlayan taksitlerle satışa çıkarılan Narin Park projesinde ilk etap kapışıldı. Şimdi ikinci etap 79 bin 500 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılacak.


Narin Park'ın ilk etabı Erguvan Mahallesi'nin birinci etap kampanya kapsamındaki konutlarının tamamı iki hafta gibi bir sürede satıldı... İkinci etap satış kampanyası da yine cazip koşullarla başladı.

Martı GYO tarafından Çerkezköy'de yepyeni bir yaşam başlatmak üzere 3000 konutluk bir kasaba olarak kurulan Narin Park'ın ilk etabı Erguvan Mahallesi, yoğun bir ilgi ile karşılaştı. 11 Aralık 2007 tarihinde satışına başlanan Erguvan Mahallesi'nin ilk etap kampanyası çerçevesinde satışa sunulan 80 konutun tamamı 31 Aralık 2008 itibariyle satıldı.

Narin Park'ın her türlü sosyal ve çağdaş yaşam detayı düşünülerek hazırlanan bir proje olduğunu ifade eden Martı GYO Genel Müdürü Emre Narin, 11 Aralık'ta başlayan ilk etap satış kampanyasının araya Bayram tatili girmesine rağmen iki hafta gibi kısa bir sürede sonuçlanmasından büyük bir mutluluk duyduklarını ve gösterilen yoğun ilgi ile Narin Park projesinin ne kadar doğru bir proje olduğunun kanıtlandığını vurguladı.

İnşaatına 11 Ocak 2008 tarihinde başlanacak olan Erguvan Mahallesi'nin Ocak ayındaki ikinci kampanyası da 79.500 YTL den başlayan fiyatlar ve uzun süreli ödeme imkânları ile ev sahipleri ve yatırımcılar için cazip seçenekler sunuyor.

Bilgi için:

Narin Park Çerkezköy Showroom: 0282 726 73 04, Saray yolu üzeri, Çerkezköy

www.narinparkevleri.com