Nazmi Durbakayım: Konut satış ofisleri pazar günleri de açılmalı!

Nazmi Durbakayım: Konut satış ofisleri pazar günleri de açılmalı!İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım, "Satışlara en fazla ümit bağladığımız dönemin sonuna geliyoruz" dedi. Durbakayım, satış ofislerinin pazar günleri de açık olması gerektiğine dikkat çekti.


Hafta sonu kısıtlamaları nedeniyle müşterilerini satış ofislerine davet edemediklerine dikkat çeken İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Dünya Gazetesi'nde yer alan habere göre; Nazmi Durbakayım, "Satışlara en fazla ümit bağladığımız dönemin sonuna geliyoruz. Sektörün bu son dönemi değerlendirebilmesi için cumartesinin yanı sıra pazar günü de satış yapmamız gerekir" dedi.

Nazmi Durbakayım: Konut satış ofisleri pazar günleri de açılmalı!

Durbakayım konuya ilişkin, 250 alt sektöre dinamizm katan ve her eğitim seviyesinden insana istihdam sağlayan sektörümüzde satış ofislerinde zaten pandemi önlemleri üst seviyede alınmış durumda. Dolayısıyla satış ofisleri için pazar günü kararının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum" diye konuştu.

Döviz gelirleri gayrimenkule gidecek! 

İnşaat sektöründen vergi desteği talebi!