Ncity ne zaman teslim?

 Ncity ne zaman teslim? Ncity ne zaman teslim?

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: N City

Banka kredisi kullanılabilen Özyurtlart İnşaat Ncity projesinde yer alan 1 oda 1 salon daireler 89 bin TL'den başlayarak yükseliyor. Ncity ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor...Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Ncity projesi 4 blok halinde yükseliyor. Beylikdüzü Esenyurt'da konumlandırılan Ncity projesinde konut satışları tüm hızıyla devam ediyor. Ncity ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin devamında yer alıyor.


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde dairelerin bulunduğu Beylikdüzü Ncity Evlerinde yer alan bloklar 15 katlı olarak inşa ediliyor.  Özyurtlar İnşaat  Ncity fiyatları kapsamında konutlar minimum 89 bin TL'den başlıyor.


Ncity ne zaman teslim sorusunun yanıtından önce projede bulunan konutların alanlarından bahsedelim. Beylikdüzü Ncity Evlerinde 1 oda 1 salon daireler 70 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 82-112 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daireler 140 metrekare alana sahip.


Ncity ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak 2015 yılı cevabı veriliyor. Özyurtlar İnşaat Ncity satış ofisi ile 444 40 27 no'lu telefon numarasından iletişime geçebilir ve proje hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ncity fiyat listesi şöyle:


Özyurtlar İnşaat Ncity daire fiyatları:

1 oda 1 salon daireler 89 bin TL'den,

2 oda 1 salon amerikan mutfaklı daireler 129 bin TL'den,

2 oda 1 salon daireler 159 bin TL'den,

3 oda 1 salon daireler 199 bin TL'den satılıyor. 


Esenyurt Ncity nerede?

Özyurtlar Ncity adres bilgileri: Yenikent Mah. Dogan Arasli Cad. No:228 Esenyurt-Istanbul


Beylikdüzü Ncity Evleri ulaşım krokisi: 


Esenyurt Ncity iletişim bilgileri:

Telefon: 444 40 27 

Web adresi: www.ncityesenyurt.net

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor