Nef City 82 ile yeni bir şehir kuruluyor!

Nef City 82 ile yeni bir şehir kuruluyor! Nef City 82 ile yeni bir şehir kuruluyor!

Firma: Nef

Proje: Nef City 82

Nef, Kızılırmak üzerinde yer alan ve Türkiye’nin en büyük 3. baraj gölü olan Hirfanlı Barajı'na 1 kilometre cepheli "Nef City 82 " adında yeni bir proje hayata geçiriyor. Nef bu sefer konut değil arsa satıyor. 2,5 milyon metrekarelik projedeki arsalar, parsel ve hisse şeklinde satışa sunuluyor...Nef Kırşehir'in Kaman ilçesinde Kızılırmak üzerinde yer alan ve Türkiye’nin en büyük 3. baraj gölü olan Hirfanlı Barajı'na 1 kilometre cepheli yepyeni bir şehir kuruyor. Toplam büyüklüğü 2,5 milyon metrekare olan şehrin adı “Nef City 82” olarak verildi. Nef City 82, 200 kilometre yarıçapında yer alan 12 milyon 461 bin 288 kişiye araba ile 1 saat 30 dakikada ulaşım imkanı sunan bölgenin önemli günübirlik lokasyonlarından birinde yer alıyor. 

Nef, imarlı, ifrazlı hemen tapulu arsa satıyor

Satışlara başlayan Nef, Nef City 82 projesinde konut değil arsa satıyor. 2,5 milyon metrekarelik proje alanında arsalar, parsel ve hisse olarak satışa sunuluyor. Plana uygun olması durumunda 1 adet hisse 1 adet daireye denk geliyor. Yatırımcılar proje alanında arsa, parsel ya da hisse alabiliyor. İmarlı olarak satılan arsaların tapu teslimi hemen yapılıyor. 

Nef City 82'de satışta olan en uygun hissenin büyüklüğü 131 metrekare. Bu hissenin peşinatı 13 bin 651 TL, aylık taksit ödemesi ise 652 TL. 

Nef, Nef City 82 projesinde konutları inşa etmeyecek ama konut inşa edecek müteahhitlerden bazı şartlara uyması istiyor. Projede inşa edilecek konutların mimari yapısı, Nef'in kendi mimarlarının çizdiği projeye uygun olmak zorunda. 

Nef’in patentli buluşu Foldhome, Nef City 82’de hayat bulacak

Nef'in keşfi olan Foldhome sistemi Nef City 82’ye de geliyor. Satın aldığını arsanızın içerisinde olmayan onlarca farklı Foldhome’lar artık Nef City 82’de evinizin bir parçası. İstediğiniz zaman kiralayarak kullanabileceğiniz, her biri dünyaca ünlü farklı bir tasarımcının imzasını taşıyan kişiye özel alanlar Nef City 82’de sizi bekliyor.

Nef City 82 nerede?

Hirfanlı bölgesine otoyol aracılığı ile karadan, çevre illerdeki havaalanlarıyla havadan ve tren aracılığı ile ulaşılabiliyor. Nef City 82 konum olarak Esenboğa Havalimanı'na 1,5 saat, Kapadokya Havalimanı'na 2 saat, Konya Havalimanı'na 2 saat, Kayseri Havalimanı'na 2,5 saat mesafede yer alıyor. 

Nef City 82 projesinde konutların dışında cami, okul, alışveriş alanları, macera parkuru, festival alanı, organik bahçe, çocuk oyun alanları, termal oteller, 4 ve 5 yıldızlı oteller, eğlence alanları, sağlık merkezleri, at binme alanları, golf alanları, spor alanları, sahil, organik pazar yer alacak. 

Projede zincir otellerin yer almasını bekleniyor

Nef City 82 projesinde 1 adet 5 yıldızlı, 2 adet 4 yıldızlı otel yer alacak. Otellerin inşa edileceği alanlar Nef tarafından ihale edilecek. Projede büyük otel zincirlerinin yer alması bekleniyor. 

Nef City 82 ne anlama geliyor?

"Nef City 82" ile Kırşehir'de adeta yeni bir şehir inşa ediliyor. Baraj gölü kenarında kurulacak projenin adındaki "Nef City" bölümü "Nef Şehri", "82" bölümü ise 82'nci şehir anlamına geliyor. Yani Nef Türkiye'nin 82'nci şehrini Ankara’ya 1,5 saat mesefade Hirfanlı gölüne sıfır bölgede hayata geçiriyor. 

Geleneksel arsa yatırımı nasıl yapılır?

1- İmara açılmamış yatırım değerinin yükseleceği öngörüsüyle tarla niteliğinde bir arazi uygun fiyatla satın alınıyor.
2- Yıllar içerisinde arazinin yakınına değer artışı sağlayabilecek yol, hastane, turizm tesisi, eğitim kurumları vb. unsurlar yapılmaya veya projelendirilmeye başlarsa,
3- Yıllar içerisinde belediye ve kamu otoritesi tarafından imar izinleri verilirse, 
4- En sonunda da imar izni olan bu arsaya müteahhitler konut yapma talebinde bulunursa,

Ortalama 10 ila 20 yıl arasında arazi ulaşabileceği en yüksek kazanç seviyesine ulaşıyor.

Nef, Nef City 82 projesi ile bir yıl içine kazandırıyor

Nef,  Nef City 82 projesi ile bir yıl içinde kar etmeyi vaat ediyor. 

1- Projeden arsa, parsel ya da hisse satın alındığı anda 1/1000'lik konut imarlı arsanın tapusu hemen veriliyor.
2- 2016 yılında tüm tasarımları tamamlanmış master planı bugünden açıklanıyor. 
3- Arsayı bugün alın süreç içerisinde adım adım garantili kazancın tadını çıkarın. 
4- Nef City 82’deki arsa yatırımı, bölgeye yapılacak bugünden belli olan, master plan çerçevesinde sağlanacak olan zorunlu hizmet ve olanakların adım adım gerçekleşmesiyle kazanç garantili bir yatırım imkanı sunuyor. 

Tel: 0 850 969 70 61
Web: http://www.nef.com.tr/

Esra Nur AÇKI ULUSOY/Emlakkulisi.com


projeye sor