Nefis Çankaya Evleri ile konforlu yaşama ulaşmak mümkün!

Nefis Çankaya Evleri ile konforlu yaşama ulaşmak mümkün!Yaşam merkezi kurgusu ve konfor garantisiyle, inşaat sektörünün son yıllardaki gözdesi proje konutlar oldu. Ankara’da şehirden ayrılmak istemeyenler Nefis Çankaya Evleri’yle kentin içinde doğayla baş başa konfora ulaşıyor.


Sundukları sosyal alanlar, ‘yaşam merkezi’ kurgusu ve konfor garantisiyle, inşaat sektörünün son yıllardaki gözdesi proje konutlar oldu. Başkent Ankara’da da sayıları git gide artan proje konutlar için genelde kent merkezinin dışındaki yeni yerleşim yerleri tercih edilirken, şehirden ayrılmak istemeyenler Nefis Çankaya Evleri’yle kentin içinde doğayla baş başa konfora ulaşıyor.


Projeyi hayata geçiren YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Ankara’daki gelişimle büyüyen inşaat sektörünün kentte yeni yerleşim yerlerinin keşfedilmesini zorladığını belirtti.


Bu nedenle inşaat firmalarının yeni nesil projelerini genelde kentin biraz daha dışında kalan bölgelerde hayata geçirdiğini anımsatan Çankaya, şunları söyledi:“Proje konutlar büyük ölçekli olmaları, sosyal donatı alanlarını da barındırması nedeniyle daha geniş alanlarda inşa ediliyor. İnşaat sektörü temsilcileri de bu projeler için kent merkezlerinin biraz daha dışında bulunan, yeni yeni gelişen bölgeleri tercih ediyor. Ancak herkes kent merkezinden uzaklaşmak istemiyor. Bu durumda da ne yazık ki konforlu yaşamdan taviz vermek zorunda kalınıyor.”


Osman Cem Çankaya, YP İnşaat olarak kaliteyi kent merkezlerinde yaşatmak için çalıştıklarını vurgulayarak, “Ankara’nın birkaç temiz hava noktasından biri konumundaki, Büyükşehir Belediyesi’nce planlanan en büyük rekreasyon alanı İmrahor Vadisi cepheli Nefis Çankaya Evleri ile kent merkezinde konforlu yaşam sunuyoruz. Şehrin hareketinden kopmak istemeyenleri, Başkent’in göbeğinde temiz havayla buluşturarak, konut sahiplerine ‘nefis’ bir yaşamın kapılarını açıyoruz” ifadelerini kullandı. Haber Ticari Hayat'ta şöyle yer aldı;


Nefis Çankaya Evleri'yle kentin içinde doğayla başbaşa konfora ulaşıyor.Projeyi hayata geçiren YP Inşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Ankara'daki gelişimle büyüyen inşaat sektörünün kentte yeni yerleşim yerlerinin keşfedilmesini zorladığını belirtti. Bu nedenle inşaat firmalarının yeni nesil projelerini genelde kentin biraz daha dışında kalan bölgelerde hayata geçirdiğini anımsatan Çankaya, şunları söyledi: "Proje konutlar büyük ölçekli olmaları, sosyal donatı alanlarını da barındırması nedeniyledaha geniş alanlarda inşa ediliyor. İnşaat sektörü temsilcileri de bu projeler için kent merkezlerinin biraz daha dışında bulunan, yeni yeni gelişen bölgeleri tercih ediyor. Ancak herkes kent merkezinden uzaklaşmak istemiyor. Bu durumda da ne yazık ki konforlu yaşamdan taviz vermek zorunda kalınıyor." Osman Cem Çankaya, YP İnşaat olarak kaliteyi kent merkezlerinde yaşatmak için çalıştıklarını vurgulayarak, "Ankara'nın birkaç temiz hava noktasından biri konumundaki, Büyükşehir Belediyesi'nce planlanan en büyük rekreasyon alanı Imrahor Vadisi cepheli Nefis Çankaya Evleri ile kent merkezinde konforlu yaşam sunuyoruz. Şehrin hareketinden kopmak istemeyenleri, Başkent'in göbeğinde temiz havayla buluşturarak, konut sahiplerine 'nefis' bir yaşamın kapılarını açıyoruz" dedi. 


Ticari Hayat 

www.nefiscankayaevleri.com.tr