Nefis Çankaya Evleri doğa ile şehri birleştiriyor!

Nefis Çankaya Evleri doğa ile şehri birleştiriyor!Başkent Ankara’nın merkezi Çankaya’da hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri, kentin nefes alma duraklarından İmrahor Vadisi manzarasıyla şehir yaşamından kopmak istemeyen konut sahiplerini doğayla bütünleştiriyor.


Başkent Ankara’nın merkezi Çankaya’da hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri, kentin nefes alma duraklarından İmrahor Vadisi manzarasıyla şehir yaşamından kopmak istemeyen konut sahiplerini doğayla bütünleştiriyor.


Yaklaşık 25 yıldan bu yana  Ankara  başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında çok sayıda proje hayata geçiren YP İnşaat’ın imzasını taşıyan Nefis Çankaya Evleri, kaliteli kurgusu ve sıra dışı çözümleriyle şehir yaşamında konfor arayanların dikkatini çekiyor.


İmrahor Vadisi’nin yeşilin tüm renklerini barındıran görünümüyle Başkentli’nin oksijen kaynaklarından olduğunu belirten YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, aynı zamanda bölgenin kentten uzaklaşmadan temiz hava olanağı sunduğunu anımsattı.


YP olarak bölgede Köşk İkizleri, Vadi 2000, Vadi 3000 ve Vadi 5000 projelerinin ardından şimdi de Nefis Çankaya Evleri’ni kurguladıklarını vurgulayan Çankaya, “Şehir yaşamında en çok temiz hava eksikliğinden, doğadan uzaklaştığımızdan yakınırız. İmrahor Vadisi ve çevresi ise Başkentli’nin aradığı o rahat nefes alma isteğini tam anlamıyla karşılıyor. Kentten kopmamak şehir hayatına alışkın kişiler için çok önemli. Biz de Nefis Çankaya Evleri’ni doğa ve şehri birleştirerek, alıcıya ‘nefis’ bir yaşam sunuyoruz” dedi.


Osman Cem Çankaya, farklı konut tiplerinde toplam 209 konutun yer aldığı Nefis Çankaya Evleri’nin yatay ve dikey olmak üzere iki yapıdan oluştuğunu belirterek, şunları söyledi:

“Projemiz 19’ar katlı iki kule ve yatay bazadan oluşuyor. Dileyen kuleden gökyüzüne dokunabilir, dileyen de kentin içinde bahçeli evde yaşama ulaşabilir. Nefis Çankaya Evleri’nde yaşayanlar hangi katta olurlarsa olsunlar kapanmayan vadi manzarasına sahip olabilecek.”