28 / 06 / 2022

Nevbahar Üsküdar Şehir Terasları fiyatları!

Nevbahar Üsküdar Şehir Terasları fiyatları!

Firma: Kalyon inşaat

Proje: Nevbahar Üsküdar

Nevbahar Üsküdar projesinde şehir teraslı daireler satışa çıktı. Peki Nevbahar Üsküdar Şehir Terasları fiyatları ne kadar? İşte Nevbahar Üsküdar Şehir Terasları fiyat listesi...İstanbul Anadolu Yakası'nda inşa edilen Nevbahar Üsküdar projesinde şehir teraslı dairelerin satışları başladı. İstanbul boğazı evinden izlemek isteyenler için cazip indirimler sunuluyor.

Kalyon GY güvencesi ile inşa edilen Nevbahar Üsküdar projesinde dairelerin büyüklükleri 105 metrekare ile 665 metrekare arasında değişiyor. Proje içerisinde 2+1’den 5+2 penthouse’lara kadar farklı tipte 169 konut yer alıyor.

Nevbahar Üsküdar Şehir Terasları fiyatları
İndirimli fiyatlarla satışa sunulan dubleks evlerde fiyatlar 5 milyon 92 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

3 katta bin 900 metrekareye yayılan ve üst düzey tasarımla tasarlanan projede meydan, çarşı, sosyal tesis alanları, konut blokları ve çocuk parkı bulunuyor. Projede 138 mağaza, açık ve kapalı alanlardaki bistro, kafe ve restoranlar, son teknoloji ses ve görüntü sistemlerine sahip sinema salonları bulunuyor.

Şehir teraslı Nevbahar Üsküdar projesinde  yüzde 0,56 vade oranıyla 120 ay taksit imkanı sunuluyor. Projede daire teslimlerinin Aralık ayında yapılması öngörülüyor.

Nevbahar Üsküdar projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 12 dakika, Taksim'e 20 dakika, Beşiktaş'a 15 dakika, Şişli'ye 20 dakika, Kadıköy'e 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika mesafe uzaklıkta yer alıyor.

Nevbahar Üsküdar İletişim:
Telefon: 0216 404 19 74
Web: http://nevbaharuskudar.com/#home


projeye sor