28 / 06 / 2022

Nevbahar Üsküdar'ın şehir terasları satışta!

Nevbahar Üsküdar'ın şehir terasları satışta!

Firma: Kalyon inşaat

Proje: Nevbahar Üsküdar

Nevbahar Üsküdar projesinde şehir teraslı daireler satışa çıktı. İndirimli fiyatlarla satışa sunulan dubleks dairelerden satın almak isteyenler yüzde 0,56 vade oranıyla 120 ay taksit imkanından yararlanabiliyor.İstanbul Anadolu Yakası'nda inşa edilen Nevbahar Üsküdar projesinde şehir teraslı daireler satışa çıktı. İstanbul boğazı evinden seyretmek isteyenlere cazip fırsatlar ve indirimler sunuluyor.

Kalyon GY güvencesi ile inşa edilen Nevbahar Üsküdar’da, büyüklükleri 105 metrekare ile 665 metrekare arasında değişen, 2+1’den 5+2 penthouse’lara kadar farklı tipte 169 konut bulunuyor.

Nevbahar Üsküdar'ın şehir terasları satışa çıktı. İndirimli fiyatlarla satışa sunulan dubleks evlerde fiyatlar 5 milyon 92 bin TL'den başlıyor. 

 Nevbahar Üsküdar ın şehir terasları satışta!

Şehir teraslı Nevbahar Üsküdar projesinden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 0,56 vade oranıyla 120 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Projede daire teslimlerinin Aralık ayında yapılması planlanıyor.

3 katta bin 900 metrekareye yayılan ve üst düzey tasarımla tasarlanan projenin içerisinde meydan, çarşı, sosyal tesis alanları, konut blokları ve çocuk parkı bulunuyor. Projede 138 mağaza, açık ve kapalı alanlardaki bistro, kafe ve restoranlar, son teknoloji ses ve görüntü sistemlerine sahip sinema salonları da mevcut. 

Nevbahar Üsküdar projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 12 dakika, Taksim'e 20 dakika, Beşiktaş'a 15 dakika, Şişli'ye 20 dakika, Kadıköy'e 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika mesafe uzaklıkta konumlanıyor.

 Nevbahar Üsküdar ın şehir terasları satışta!

Nevbahar Üsküdar İletişim:
Telefon: 0216 404 19 74
Web: https://nevbaharuskudar.com/#home


projeye sor