Nihat Özbağı kimdir?

Nihat Özbağı kimdir? Nihat Özbağı kimdir?

Mön İnşaat Ortağı ve Genel Müdürü ve aynı zamanda 3 Kasım 2013’te gerçekleşen Fenerbahçe Kongresi’nde yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım’ın yönetim listesi asil üyesi olan Nihat Özbağı kimdir?

Nihat Özbağı kimdir?

Nihat Özbağı, 23 Temmuz 1950 Elazığ doğumlu. Nihat Özbağı, Mön İnşaat Ortağı ve Genel Müdürüdür.


Yüksek Mimar Nihat Özbağı, MÖN İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.’ni 05 Şubat 1981’de 25 milyon 200 bin TL sermaye ile ortağı Yük. Elk. Müh. Mehmet Özbağı’yla birlikte Ankara’da kurdu. 


Nihat Özbağı, evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.


MÖN İnşaat’ın müteahhitlik konuları arasında karayolu ve otoyollar, demiryolları, limanlar ve köprüler, havaalanı tesisleri, barajlar – sulama ve drenaj sistemleri, kanalizasyon ve içme suyu tesisleri, askeri hava üssü tesisleri, mekanik ve elektrik tesisatları, boru hatları ve pompa istasyonları yer alıyor.


MÖN İnşaat Grubu firmaları:

Bağtur İnşaat Turizm ve Ticaret LTD. ŞTİ.,  Öztur Turizm İnşaat ve ticaret A.Ş., Men Enerji Elektrik Üretim LTD. ŞTİ., NM Enerji Elektrik Üretim LTD. ŞTİ., Suata Enerji Elektrik Üretim LTD. ŞTİ., Class Hotel – Ankara, Miracle Resort Hotel – Antalya, Miracle Residence – İstanbul. 


3 Kasım 2013’te gerçekleşen Fenerbahçe Kongresi’nde yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım’ın yönetim listesi asil üyesidir. Özbağı, Fenerbahçe’de Asbaşkan görevi ile Yatırım ve Projeler Sorumlusu’dur.


MÖN İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.   

Adres: Kennedy Cad. No: 57 06660 

Kavaklıdere  Ankara  – Türkiye

Tel:(90)(312) 446 38 90 

Fax:(90)(312) 446 47 91

E-Mail: moninsaat@mon.com.tr

Web Adresi: www.mon.com.trMön İnşaat, Miracle Konutları'nın 3 ayda yüzde 85'ini sattı!