Nissa O2 Rezidans satılık! Hemen teslim konutlar!

Nissa O2 Rezidans satılık! Hemen teslim konutlar! Nissa O2 Rezidans satılık! Hemen teslim konutlar!

Firma: Nissa İnşaat

Proje: Nissa O2 Residence

Nissa O2 Rezidans satılık daire seçenekleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 1+1'lerin ise tamamı satıldıO2 Residence projesi,  Nissa İnşaat  tarafından yükseliyor. Nissa O2 Rezidans satılık daire bilgileri öncesinde projeden bahsedelim. 


Nissa O2 Rezidans projesi, Avrupa yakasında Başakşehir'e bağlı Bahçeşehir bölgesinde inşa ediliyor. Proje toplam 100 milyon liralık yatırım bedeliyle yükseliyor. 


1+1 dairelerin tamamının satıldığı Nissa O2 Rezidans satılık daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor. 


Nissa O2 Rezidans satılık dairelerin alanları 125 metrekareden başlangıç gösteriyor ve de 140 metrekareye kadar yükseliyor. 


Nissa O2 Rezidans ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ile vadelendirme yapılıyor. Nissa O2 Rezidans teslimleri hemen yapılıyor. 


Nissa O2 Rezidans kapsamında buhar odası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sauna, cafe, restoran, fitness center, yürüyüş parkuru, yüzme havuzu ve sosyal tesisler bulunuyor. 


Nissa O2 Rezidans adres : Fırat Caddesi Bahçeşehir / İstanbul


Nissa O2 Rezidans iletişim

Telefon: 0212 444 78 89 

Web Adresi: www.nissaO2residence.com


projeye sor