Nokta Ankara'da 4+1'ler 1 milyon 948 bin TL'den!

Nokta Ankara'da 4+1'ler 1 milyon 948 bin TL'den!

Türk Yapı tarafından hayata geçirilen Nokta Ankara, toplamda 3 blokta, ofis, konut ve cadde mağazalarından oluşan karma bir proje olarak tasarlandı. Nokta Ankara'da 4+1'ler 1 milyon 948 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta...


Türk Yapı tarafından hayata geçirilen Nokta Ankara, toplamda 3 blokta, ofis, konut ve cadde mağazalarından meydana gelen karma proje olarak hayata geçirildi. 

Nokta Ankara

NOKTA 1

Nokta 1, 23 katlı ofis bloğu olup her biri teras alanları dahil net 332 m²’lik katta dubleks ofislerden oluşmaktadır. Katta iki bağımsız bölümden oluşan Nokta 1 ofislerde, istenildiği takdirde birleştirilip 750 m²’ye yakın kullanım alanları sağlanabilmekte ve tam kat kullanım yetkisine sahip olunabilmektedir. Ofisler ileri kaba (Shell&Core) teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 1’in baza kısmında yer alan 18 adet ticari alan, cadde mağazası konseptiyle cafe-restoran ve hizmet mağazası olarak hizmet sunacak. 

15. kattan itibaren Şa-Ra Enerji’nin genel merkezi olarak kullanılacak Nokta 1’de yaşam başladı.

Nokta 1 Ofisler: 2 milyon 953 bin 631 TL başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 

Nokta 1, de iskan alındı ve krediye uygun hale getirildi. Aynı zamanda proje kapsamında satın almalarda peşin ödeme ve kişiye özel ödeme seçeneklerinde farklı indirimler uygulanıyor. 

Nokta Ankara

NOKTA 2

Konut, ofis ve cadde mağazalarını kapsayacak şekilde iki bloktan meydana gelen Nokta 2 ise projenin 2. Etabı olarak Aralık 2021'de tamamlanacak.

Blokların altındaki baza kısmında yer alan 20 adet ticari alan; cafe-restoran, hizmet ve perakende mağazaları olacak şekilde tasarlanmıştır.

Nokta Ankara

NOKTA 2 /Konut 

Nokta 2 Konutlar;  2+1 ve 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Konutların tamamında her yönden  Ankara  manzarasına hakim olunabilen, geniş açılı, oldukça keyifli teras alanları kurgulanmıştır. 4+1 dairelerin tamamı dubleks ve loft tipi tasarlanmış olup teras alanları dahil net 234 m²’ye sahiptir.

Konutlarda;

Gordion (Güneybatı)
Eskişehir Yolu (Kuzeybatı)
Ankara manzarası (Kuzeydoğu)
Avlu/Meksika Caddesi (Güneydoğu) olacak şekilde 4 farklı cephe ve manzara yer alıyor.

Projede satış ssitemi etaplı şekilde uygulanıyor. Bu kapsamda; projenin bu etabında yalnızca 4+1 konutlar satlıyor. 2+1 konutlar henüz satışa çıkarılmadı

4+1 konutların liste satış fiyatı KDV Dahil 1 milyon 948 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında; peşin ödeme , anlaşmalı olduğumuz bankalardan kredi kullanım imkanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri mevcuttur. Ödeme seçeneklerine göre farklı indirim oranları uygulanıyor.

NOKTA 2 / Ofis

Nokta 2 / Ofislerin tamamı katta dubleks olup teras alanları dahil 254 m² net kullanım alanına sahiptir. Ofisler ileri kaba (Shell&Core) teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 2 Ofisler'de fiyatlar; KDV Dahil 1 milyon 785 bin TL başlangıç liste satış fiyatı olarak belirlendi. Fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişiyor.

Web: http://noktaankara.com/