16 / 08 / 2022

Northland Ankara'da kişiye özel taksit fırsatı!

Northland Ankara'da kişiye özel taksit fırsatı!

İntegra Yapı ve Öz Gaziantep ortaklığı tarafından Ankara'da inşa edilen Northland Ankara projesinde bankasız, faizsiz, kişiye özel taksit fırsatı sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlanıyor.İntegra Yapı ve Öz Gaziantep tarafından Ankara'da hayata geçirilen Northland  Ankara  projesinden ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir fırsat sunuluyor. Proje kapsamında bankasız, faizsiz, kişiye özel taksit imkanı sağlanıyor. 

Hürriyet'te yer alan habere göre, Ovacık'ta yükselen projede esnek ödeme planı stratejisi devreye girdi. Northland Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu, yeni kampanyayla ilgili konuştu. Uslu, kampanyalarla tüketicilere her zaman kazandırdıklarını söyledi.

Toplam 313 konut ve 21 cadde dükkânından oluşan projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Uslu, “Northland Ankara'nın içerisinde sadece konut değil, müşterilerimize yaşam alanı sunuyoruz. Projenin içerisinde aklınıza gelebilecek bütün sosyal donatılar mevcuttur. Yüzme havuzu, çocuklar için açık ve kapalı oyun alanlar, kreş, açık ve kapalı spor alanları ile aynı zamanda her aile için 3 meyve ağacından oluşan hobi bahçesi sunuyoruz. 35 dönüm peyzaj alanı ve 4 bin 100 metrekare biyolojik üretimimiz vardır. Dolayısıyla Ankara'nın en donanımlı projelerinden biriyiz. Son zamanlarda döviz kurlarında ve faizlerde yaşanan dalgalanmalardan dolayı sektörde beklenen durağanlı aşmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına da kulak vererek, bir kampanya başlattık. Mevcut kampanyamızda kendi bünyemizde faizsiz kredilendiriyorduk. Buna ek olarak dövizini bozduran vatandaşlarımıza 20 bin TL ek indirim yapıyoruz. Şu anda çok ciddi bir talep görmekteyiz. Talebin yüzde 65'i yurtdışında yaşayan ve çalışan vatandaşlarımızdan görmekteyiz. Özellikle geçtiğimiz ay Hollanda, Almanya, Fransa ve Belçika'da yaşayan vatandaşlarımızdan çok ciddi talep gördük. Mevcut durumu fırsata çevirmek isteyen vatandaşlarımız dövizlerini bozdurarak bizden daire satın aldılar. Enflasyondaki ve döviz fiyatlarındaki artış henüz konut fiyatlarına yansıtılmadı. Ben şu anda konut almak için en doğru zaman olduğunu düşünüyorum. Biz mevcut konut fiyatlarındaki artışı fiyatlarımıza yansıtmayarak, karlılığımızdan taviz vererek fiyatlarımızı koruyoruz. Zam yapmadık. Ekonomiye de destek olduğumuzu düşünüyorum." dedi.

 

northlandankara.com/