24 / 05 / 2022

Nurettin Canikli, Giresun Gümrük Müdürlüğü binasının inşaatını inceledi!

Nurettin Canikli, Giresun Gümrük Müdürlüğü binasının inşaatını inceledi!

Ankara'daki Bakanlar Kurulu'nun ardından uçakla geldiği Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Giresun şehir merkezine giden Canikli, burada yapımına devam edilen, Giresun Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatında incelemede bulundu.Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli,  Ramazan Bayramı için memleketi Giresun'a geldi.


Ankara'daki Bakanlar Kurulu'nun ardından uçakla geldiği Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Giresun şehir merkezine giden Canikli, burada yapımına devam edilen, Giresun Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatında incelemede bulundu.


Nurettin Canikli daha sonra AK Parti il ve ilçe teşkilatları tarafından düzenlenen iftara katıldı. İftar programı basına kapalı olarak gerçekleştirildi. 


Buradaki programının ardından, Giresun Atatürk Meydanı'nda bir çay ocağına giden Nurettin Canikli, vatandaşlarla sohbet etti, çocuklarla özçekim yaptı. 


Canikli'ye, Giresun Valisi Hasan Karahan, AK Parti Giresun milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk, AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, bazı belediye başkanlarıyla, parti üyeleri eşlik etti. 
AA