Ofis in Maltepe Efes 'te maksimum fiyat 880 bin lira!

Ofis in Maltepe Efes 'te maksimum fiyat 880 bin lira!

Firma: Buka – Efes Plaza

Proje: Ofis in Maltepe


Maltepe'de 10 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselen Ofis İn Maltepe projesinin fiyatları 243 bin lira ile 880 bin lira arasında değişim gösteriyor. Projenin krediye uygun satış süreci devam ediyor...Lost home ofis, bahçe katı standart home ofis, 1. Kat standart home ve dubleks home ofis şeklinde ofis tiplerinin yer aldığı Ofis İn Maltepe projesi, Buka – Efes Plaza İş Ortaklığı imzası ile hayata geçirildi. 2 blok halinde yükselen proje, Maltepe'nin Aydınevler Mahallesi'nde yer alıyor.


İnşaat alanı 10 bin metrekare olarak belirlenen Ofis İn Maltepe projesinde 37 adet home ofis mevcut durumda. Projenin ofislerinin alan büyüklüğü 74 metrekareden başlayıp 231 metrekareye kadar yükseliyor. Aydınevler  Ofis in Maltepe  'de minimum ofis fiyatı 243 bin lira, maksimum ofis fiyatı ise 880 bin lira olarak belirlendi. 


Ofis in Maltepe Efes


Teslimlerin 2 yıl sonra gerçekleştirileceği Ofis İn Maltepe projesinde banka kredisi kullanılabiliyor. Proje konum itibariyle Küçükyalı Metro ve, Ataşehir / TEM bağlantı yoluna 5 kilometre, E-5'e 500 metre, Boğaz Köprüsü'ne 10 kilometre, FSM Köprüsü'ne 15 kilometre, Maltepe Metro istasyonuna 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 kilometre, sahil yoluna 1,8 kilometre ve Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
0216 573 28 52

http://www.ofisinmaltepe.com/

Gülay ODABAŞI


projeye sor