Ofton İnşaat projelerini CNR Emlak Fuarı'nda sergiliyor!

Ofton İnşaat projelerini CNR Emlak Fuarı'nda sergiliyor! Ofton İnşaat projelerini CNR Emlak Fuarı'nda sergiliyor!

Ofton İnşaat, Emlak 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarfnda birbirinden farklı dört projesiyle yer alıyor.Ofton İnşaat, Emlak 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarfnda birbirinden farklı dört projesiyle yer alıyor. Elysium Art Şişli, şehir hayatının merkezinde restore edilerek, kültür-sanat ve eğlence dünyasının yeni üssü olacak 120 yıllık tarihi Bomonti Bira Fabrikasfnın yanı başında inşa ediliyor. Yeni nesil sanatın kalbi Bomonti'de 26 katlı tek bir blok olarak inşa edilen proje, 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşuyor. Elysium Art Şişli, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde sahiplerine teslim edilecek. 


DUBLEKS DAİRE SEÇENEKLERİ 

Ofton İnşaat'ın Anadolu Yakası'nda inşa ettiği projelerden Elysium Elit Koşuyolu, toplam 10 dönüm arazi üzerinde biri lüks konut ve diğeri de rezidanslardan oluşan iki ayrı blok ile dünyaca ünlü markaların hizmet vereceği açık hava alışveriş merkezinden oluşacak. Lüks konutların bulunduğu ve geniş ailelerin oturmasına imkân tanıyacak olan A Blok'ta, 3,5+1 ve 4.5+1 tipte, yaşam alanlarının 197,69 253,99 metrekare arasında değiştiği ve son iki katında iki adet dubleks dairenin konumlanacağı toplam 54 dairenin yer aldığı 14 kat bulunacak. 


Toplam 5 bin 465 metrekare arazi üzerine inşa edilen Elysium Serenity Kandilli, 3 blok ve 75 daireden oluşuyor. Proje, 50.71 - 125.9 metrekare arasında değişen alanları ile 1+0,1+1 ve 2+1 formatta, flat ve dubleks daire seçenekleri sunuyor. 


Yeni Akit Emlak&İnşaat