04 / 12 / 2023

Okul servis ücretlerine zam geldi! İstanbul servis ücretleri ne kadar oldu? İşte 24 Ağustos 2022 güncel fiyat listesi...

Okul servis ücretlerine zam geldi! İstanbul servis ücretleri ne kadar oldu? İşte 24 Ağustos 2022 güncel fiyat listesi...

Okul ve personel servis ücretlerine yüzde zam kararı alındı. Yeni dönemde okul servis ücretleri belli oldu! Peki, zam sonrası okul servis ücretleri ne kadar oldu? Okul servisi fiyatları ne kadar? Okul servisi ücret tarifesi ne kadar? İşte 24 Ağustos 2022 güncel fiyat listesi...İBB UKOME Toplantısı, İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar başkanlığında Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yapıldı.

Çeşitli gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, okul ve personel servis ücretlerine yüzde zam kararı alındı.

Eğitim öğretim senesinin başlamasına sayılı günler kala, veliler okul servis ücretlerinin ne kadar olduğunu merak ederken İBB UKOME Toplantısı'dan konuya ilişkin cevap şimdi geldi.

Okul servisine yüzde 40 zam şoku! Okul servis ücretleri ne kadar? 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Geçtiğimiz nisan ayında yaklaşık yüzde 40 zam yapılan okul servisi ücretlerine, eğitim-öğretim dönemi başında yeniden en az yüzde 40 zam bekleniyordu. 

İBB UKOME Toplantısı'nda Okul ve personel servis ücretlerine yüzde 19,21 oranında zam yapılmasına oy çokluğuyla karar verildi. Bu kararın ardından aileler daha fazla zam gelmediği için rahat bir nefes aldı.

Peki, zam sonrası okul servis ücretleri ne kadar oldu? Okul servisi fiyatları ne kadar? Okul servisi ücret tarifesi ne kadar? Okul servis ücretleri kaç TL? İşte 24 Ağustos 2022 güncel fiyat listesi...

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön