Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Soğukçeşme tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 17 Nisan'da Arnavutköy, Anadolu Mahallesi'nde kuruldu.

Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Soğukçeşme tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 17 Nisan'da kuruldu. 


Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-Gayrımenkuller alıp satmak,alım satıma aracılık etmek, 2-Gıda maddelerinin alım satımı,üretimini yapmak, 3-İkamet ve ikamet amaçlı olmayan inşaatlar yapmak,yaptırmak alıp satmak, 4-Tekstil ürünlerinin alım satımı,imali ithal ve ihracını yapmak 5-İlgili bakanlıklardan izin alarak diğer ticaret ve imalat işlerini yapmak. 6-Şirket konusuna giren işlerin ihalelerine katılmak,taahhütte bulunmak,ithalini ihracını yapmak,yurt içinde ve dışında şubeler açmak,   acentalıklar almak vermek,makina araç gereç parkları oluşturmak.


Olur Gayrimenkul Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Arnavutköy, Anadolu Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi, No:13