One Tower Diplomatique’de kiralamalar başladı!

One Tower Diplomatique’de kiralamalar başladı!

Üstlendiği ‘diplomatik’ rolle yabancıların en fazla tercih ettiği projelerin başında gelen One Tower Diplomatique’de kiralamalar başladı.Üstlendiği ‘diplomatik’ rolle yabancıların en fazla tercih ettiği projelerin başında gelen One Tower Diplomatique’de kiralamalar başladı.


Başkent Ankara’nın 185 metre yüksekliği ile en yüksek konut kulesi olan aynı zamanda altında  büyük bir AVM yer alan One Tower Diplomatique’de yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Yalnızca Ankaralıların değil, farklı bölgelerden gelen çok sayıda yatırımcının da ilgi gösterdiği proje, yabancılar tarafından da oldukça beğenildi.


Projenin yaklaşık yüzde 10’unun kentte görev yapan diplomatik personel tarafından satın alındığını anımsatan İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, 12 farklı tipte 306 konutun bulunduğu kulede yaşam başladığında Oran bölgesinin yabancı nüfusunun da artacağını kaydetti.


Özkan Özçelik, Büyükelçilikler ve uluslararası kuruluşların temsilciliklerine çok yakın konumda bulunan One Tower Diplomatique’in özellikle lokasyon avantajıyla yabancıları çektiğini ifade ederek, “Projemiz, kaliteli kurgusu, yaşam standartlarını oldukça üst noktaya çıkaracak hizmetleri ve titiz işçiliğiyle, başladığı günden bu yana büyük ilgi gördü. Oran ve çevresinde yer alan uluslararası merkezlerde görevli yabancı personel de One Tower Diplomatique ile alışkın oldukları yaşam konforunu, görev yerlerine yakın konumda buldu. Bu yüzden farklı ülkelerden çok sayıda diplomatik personel yaşamını sürdürmek için projemizi tercih ediyor. Şu an kiralamalar başladı. Yaşam başladığında dünya, One Tower’da buluşacak” dedi.


Özçelik, yabancıların One Tower Diplomatique’i tercih etmesinin projeye yatırım yapanları da karlı kılacağını vurgulayarak, şunları söyledi:

“Teslime çok kısa süre kalmış olması, Başkent’in zirvesinde yaşamak isteyenleri cezbediyor. Tercihini kiralamadan yana kullananlar için de avantajlar sunan One Tower Diplomatique’de yatırımcı kazancını artırmaya devam edecek. Kiralama konusunda da yabancılar çok ilgili. One Tower Diplomatique, üst düzey diplomasi görevlilerini bir araya getirirken, yatırımcı da konutunu kısa sürede kiralamanın rahatlığını yaşayacak.”


www.onetower.com.tr/