Çukurova Balkon

Ortadoğu Grup'tan iki yeni proje ön talepte!

Ortadoğu Grup'tan iki yeni proje ön talepte! Ortadoğu Grup'tan iki yeni proje ön talepte!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Mod İstanbul - Yeni Nesil Eyüp

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından biri olan Ortadoğu Grup, Eyüp ve Kağıthane’de hayata geçireceği iki yeni proje için ön talep sürecini başlattı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Ortadoğu Grup Eyüp ve Kağıthane projeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın


Eyüp’te inşa edilecek ‘Yeni Nesil Eyüp Projesi’ 8 bin 936 metrekare alan üzerinde 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor. Yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar bulunuyor. Mecidiyeköy - Mahmutbey Metrosu’nun hemen yanında konumlanmasıyla ulaşım avantajı sağlayan ve 2+1 ile 3+1 daire seçeneklerinden oluşan ‘Yeni Nesil Eyüp’ İstanbul’un tarihi yerlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.


Yeni Nesil İstanbulKağıthane’de yapımına başlanacak  ‘Mod İstanbul Projesi’ ise 3 bin 770 metre kare alandan oluşuyor. 2 bin 60 metrekaresi açık ve yeşil alana ayrılan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. ‘Mod İstanbul’, açık yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, oyun parkı, kapalı oyun alanı, kafe, 24 saat güvenlik, kapalı otopark avantajlarıyla ve Belgrad Ormanı manzarasına sahip konumu ile öne çıkıyor.   


Mod İstanbul
Ortadoğu Grup olarak İstanbul’un merkezinde iki yeni projeye start verdiklerini belirten  Ortadoğu Grup  İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür: “ Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul’a ön talepte bulunanlar istedikleri daireyi çok avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla alabilecekler” dedi. Gür, her iki projenin de inşaat kalitesi ve farklı mimarisiyle beğeni toplayacağına dikkat çekti.


Ön talep fırsatını değerlendirerek, yatırım yapmak isteyenler www.2proje.com  başvurularını yapabilirler.projeye sor