Ostenpark Beylikdüzü!

Ostenpark Beylikdüzü! Ostenpark Beylikdüzü!

Firma: Osten Yapı

Proje: Beylikdüzü Ostenpark

Bir haftaya kadar yaşamın başlayacağı Ostenpark Beylikdüzü projesine dair tüm detayları haberimizde inceleyebilirsiniz...
Osten İnşaat tarafından hayata geçirilen Ostenpark Beylikdüzü projesi  İstanbul'un Avrupa yakasında Beylikdüzü bölgesinde yer alıyor. 2 bloktan meydana gelecek şekilde tasarlanan Ostenpark projesinin blokları 7'şen katlı olarak yükseliyor.


Ostenpark Beylikdüzü projesindeki tüm daireler 3 oda 1 salon tipinde inşa edildi. Projedeki dairelerinde alan büyüklükleri 135 metrekare ile 160 metrekare arasında değişim gösteriyor. Ostenpark Beylikdüzü projesine dair güncel fiyat bilgisi şöyle: 


Ostenpark Beylikdüzü fiyat: 


Ostenpark Beylikdüzü projesindeki daireler 320 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Ostenpark Beylikdüzü ödeme planı şöyle açıklanıyır: 


Ostenpark Beylikdüzü ödeme: 


Projeden daire almak için en az yüzde 25 peşinat ödemese yapılıyor. 1 yıl sonra yüzde 25'lik bir ara ödeme daha yapıldıktan sonra kalan miktar 36 ay vade farksız bir şekilde firma bünyesinde taksitlendiriliyorOstenpark Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek.?


Projenin daire teslimatları hemen yapılıyor. 


Ostenpark Beylikdüzü ulaşım:

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi Engin Sok No:7 BEYKENT Beylikdüzü / İSTANBUL 

Telefon:0212 856 00 94


Telefon: 0212 856 00 94

Web: http://www.ostenpark.com/

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor