OTUGROUP Sakarya’da 1 milyon metrekarelik sanayi arazisini satıyor!

OTUGROUP Sakarya’da 1 milyon metrekarelik sanayi arazisini satıyor! OTUGROUP Sakarya’da 1 milyon metrekarelik sanayi arazisini satıyor!

OTUGROUP Sakarya Sögütlü 2. Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 1 milyon metrekare arazisini satışa çıkardı...Sakarya’nın Söğütlü ilçesinde yer alan 3.5 milyon metrekare arazi üzerinde kurulacak olan Sögütlü 2. Karma Organize Sanayi Bölgesi kuruluyor. 

Fırsatları kovalayan yatırımcıların asla kaçırmaması gereken bir yatırım fırsatı sunduklarını belirten OTUGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tolgay Ulusoy, "Sakarya’nın Söğütlü ilçesinde bulunan ve tüm bakanlık izinleri alınarak artık kuruluma hazır hale gelmiş olan OSB sınırları içinde kalan yaklaşık 1 milyon metrekare arazimizi satışa çıkarttık" dedi.

Şu anda bölgede alım zamanı olduğunu, yakın çevrede halihazırda kurulu OSB’lerde arazi metrekarelerinin 100 Euro civarlarında seyrettiğini belirten Ulusoy, iyi bir fırsat sunduklarını dile getirdi.

3.5 milyon metrekare arazi üzerinde kurulacak olan Sögütlü 2. Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde, içerisinde 150 Fabrika ve Depolama binası, 4 bin konut ve ayrıca lojmanlar, ilkokul ve lise binaları ile hizmet verilmesi planlanmakta. 

Marmara Bölgesi’nin Karadeniz’e açılan kapısı konumundaki Karasu Limanı, toplam 250 bin metrekare alan içerisinde 1108 metre yanasma yeri ve 11 metre su derinligi ile kaliteli ve müşteriyi ön plana çıkaran hizmetler sağlamakta. 

Konumu gereği, İstanbul Bogazı’ndaki gemi trafiginin azalmasını sağlayan Karasu Limanı, aynı zamanda taşıma maliyetleri ve taşıma sürelerinin azalmasına da önemli katkılarda bulunmakta.

Hinterlandında Türkiye ekonomisine önemli katkı sunan Sakarya ve Kocaeli sanayi bölgelerini barındıran Karasu Limanı, Demiryolu baglantısı sayesinde müsterilerine güvenli, çevreci ve hesaplı intermodal ve multimodal taşıma alternatifleri de sağlamakta.

“Uygun fiyatıyla cezbediyor”

Ulusoy; “OTUGROUP olarak, içerisinde aynı zamanda bir yatırımcısı da olduğumuz bu OSB alanında şu anda cezbeden fiyatıyla bu arazilerden her ölçekte yatırımcı faydalanabilir. İsteyene 1 dönüm de parsel var, 100 dönüm de var. Üstelik bunlar hisseli değil, müstakil tapulardan oluşuyor. Böyle de bir artısı var.” diyor.

23 yeni OSB geliyor! Yatırımların önü açıldı!