Pana Yapı, Fikirtepe'de Brooklyn rüzgarı estiriyor!

Pana Yapı, Fikirtepe'de Brooklyn rüzgarı estiriyor! Pana Yapı, Fikirtepe'de Brooklyn rüzgarı estiriyor!

Pana Yapı, İstanbul’un en değerli kentsel dönüşüm alanlarından Fikirtepe’de Brooklyn rüzgarı estirmeye devam ediyor.Fikirtepe’de benzersiz bir yaşam alanı sunan ‘Brooklyn’ serisinden, Brooklyn Park’ta teslime yaklaşılırken, Brooklyn Life’ta satışlar hız kesmeden sürüyor, Brooklyn Dream’de ise ön talep dönemi devam ediyor.


Türkiye’nin ilk şehir planlı kentsel dönüşüm bölgesi Fikirtepe’de Pana Yapı, 'Brooklyn Park Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Brooklyn City olmak üzere dört önemli projeye imza atıyor. ‘Brooklyn serisi’ yeşil alanları, çocuk ve gençlik eğlence merkezleri, alışveriş caddeleriyle Fikirtepe’yi cazibe merkezine dönüştürüyor. Brooklyn Life projesinde satışlar hızla sürerken, Brooklyn Park’ta teslimlere yaklaşılıyor, Brooklyn Dream’de ise ön talep toplanmaya devam ediyor.


İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Kadıköy Fikirtepe’de ‘Brooklyn’ zincirlerinden, Brooklyn Park projesi toplam 731 konut ve 13 ticari üniteden oluşuyor. 14 bin 500 metrekarelik toplam arsanın 5 bin 200 metrekaresi peyzaja ayrılan Brooklyn Park, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu, hamam ve her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir alışveriş merkezini bünyesinde barındırıyor. Teslimlere hızla yaklaşılan Brooklyn Park, E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine,  Marmaray  ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne çok yakın mesafede bulunuyor. Brooklyn Park’ta teslimler Aralık 2016’da gerçekleştirilecek.


Butik konsept ile tasarlanan Brooklyn Life, 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana geliyor. Projede yüksek tavanlı ferah 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Zengin sosyal yaşam alanları, butik çarşısıyla bölgenin en keyifli ve en prestijli projesi Brooklyn Life yatırım ve oturum için alıcılarına benzersiz yaşam alanı sunuyor. Önümüzdeki yıl sonu tamamlanması planlanan Brooklyn Life, metro, metrobüs, Avrasya Tüneli, E-5 karayolu yanı başında konumlanıyor.


Ayrıntılı bilgi için: www.brooklyn.com.tr / 444 80 11
Haber Karar Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Pana Yapı, İstanbul'un en değerli kentsel dönüşüm alanlarından Fikirtepe'de Brooklyn rüzgarı estirmeye devam ediyor. Brooklyn Park'ta teslime yaklaşılırken, Brooklyn Life'ta satışlar hız kesmeden sürüyor, Brooklyn Dream'de ise ön talep dönemi devam ediyor. Kadıköy Fikirtcpc'deki 'Brooklyn' zincirlerinden, Brooklyn Park projesi toplam 731 konut ve 13 ticari üniteden oluşuyor. 14 bin 5(X) metrekarelik toplam arsanın 5 bin 200 metrekaresi peyzaja ayrılan Brooklyn Park, bir alışveriş merkezini de bünyesinde barındırıyor. Teslimlere hızla yaklaşılan Brooklyn Park, E-5 ve TEM otoyollarına, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli'ne yakın konumda. Karar