Panaroma Suites by KLK, Adana'da görücüye çıkıyor!

Panaroma Suites by KLK, Adana'da görücüye çıkıyor! Panaroma Suites by KLK, Adana'da görücüye çıkıyor!

KLK YAPI, tarafından İstanbul Sarıyer’de inşa edilen ‘Panaroma Suites by KLK’ ilk kez 18-21 Şubat’ta Adana İnşaat Fuarı’nda tanıtılacak. Fuarda ‘Panaroma Suites’, lansmandan da önce ilk kez görücüye çıkacak.Türkiye’nin en köklü inşaat firmalarından Kulak İnşaat’ın iştiraki olarak faaliyet gösteren KLK YAPI’nın İstanbul’un en değerli ilçelerinden Sarıyer’de inşa ettiği ‘Panaroma Suites by KLK’ projesi lansmandan önce ilk kez Adana’da tanıtılacak. 10. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı-Adana İnşaat 2016’da ilk kez görücüye çıkacak olan ‘Panaroma Suites’, yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle buluşacak.


Çevreci yaklaşımıyla ön plana çıkan ‘Panaroma Suites’, 174 konut ve 4 ticari alandan oluşuyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle orman ve denize yakınlığıyla dikkat çekiyor. Sosyal tesis, açık-kapalı havuz ve spor alanlarının da yer aldığı projede yeni bir evle yepyeni bir yaşama başlamak isteyenler kadar, yatırımcılar için de lokasyonu ve özellikleriyle oldukça cazip bir proje olma özelliği taşıyan Panaroma Suites’in 2017 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Adana İnşaat 2016,  Adana  Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18-21 Şubat 2016  tarihleri arasında düzenlenecek. Sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek olan ve yeni birçok projenin tanıtılacağı fuarın, uluslararası yatırımcıların da ilgi odağı olması bekleniyor. Mısır, Rusya, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya’dan sektör uzmanlarının davet edildiği fuara, yurtiçinden ise Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Konya, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Karaman ve Hatay başta olmak üzere 40'a yakın ilden profesyoneller katılacak.Web: http://www.klk.com.tr/Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


KLK YAPI'nm Sarıyer'de inşa ettiği Panaroma Suites by KLK Evleri, ilk kez 18-21 Şubat'ta Adana İnşaat Fuarı'nda tanıtılacak. Proje, 174 konut ve 4 ticari alandan oluşuyor. Sosyal tesis, açıkkapalı havuz ve spor alanlarının yer aldığı Panorama Suites'in 2017 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. PostaHaber Vahdet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Türkiye'nin en köklü inşaat firmalarından Kulak İnşaat'ın iştiraki olarak faaliyet gösteren KLK YAPI'nın İstanbul'un en değerli ilçelerinden Sarıyer'de insa ettiği 'Panaroma Suites by KLK' projesi lansmandan önce ilk kez Adana'da tanıtılacak. 10. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İS ve İnşaat Makineleri Fuarı-Adana İnşaat 2016'da ilk kez görücüye çıkacak olan 'Panaroma Suites', yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle buluşacak. 


ORMANA VE DENİZE ÇOK YAKIN 


Çevreci yaklaşımıyla ön plana çıkan 'Panaroma Suites', 174 konut ve 4 ticari alandan oluşuyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle orman ve denize yakınlığıyla dikkat çekiyor. Sosyal tesis, açık-kapalı havuz ve spor alanlarının da yer aldığı projede yeni bir evle yepyeni bir yasama başlamak isteyenler kadar, yatırımcılar için de lokasyonu ve özellikleriyle oldukça cazip bir proje olma özelliği taşıyan Panaroma Suites'in 2017 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. 


SEKTÖRÜN OYUNCULARI BULUŞACAK


Adana İnşaat 2016, Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 18-21 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek olan ve yeni birçok projenin tanıtılacağı fuarın, uluslararası yatırımcıların da ilgi odağı olması bekleniyor. Mısır, Rusya, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya'dan sektör uzmanlarının davet edildiği fuara, yurtiçinden ise Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Konya, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Karaman ve Hatay basta olmak üzere 40'a yakın ilden profesyoneller katılacak. Vahdet Gazetesi


Haber Hürses'te şöyle yer aldı;

Türkiye’nin en köklü inşaat firmalarından Kulak İnşaat’ın iştiraki olarak faaliyet gösteren KLK YAPI’nın İstanbul’un en değerli ilçelerinden Sarıyer’de inşa ettiği ‘Panaroma Suites by KLK’ projesi lansmandan önce ilk kez Adana’da tanıtılacak. 10. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı-Adana İnşaat 2016’da ilk kez görücüye çıkacak olan ‘Panaroma Suites’, yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle buluşacak.


HürsesHaber Yeni Yüzyıl gazetesinde şu şekilde yer aldı;


KLK Yapı tarafından İstanbul Sarıyer'de inşa edilen 'Panaroma Suites by KLK' ilk kez, bugün son günü olan Adana İnşaat Fuarı'nda tanıtıldı. Rusya, Mısır gibi ülkelerden yabancı sektör profesyonellerinin de yoğun katılım gösterdiği fuarda Panaroma Suites, lansmandan da önce ilk kez görücüye çıkmış oldu. 

Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Suites by KLK projesi toplam 174 konut ve 4 ticari alandan oluşuyor. Bulunduğu konum itibariyle orman ve denize yakınlığıyla dikkat çeken projede, sosyal tesislere, açık ve kapalı havuzlara, spor alanlarına da yer ayrıldı. Yeni bir evle yepyeni bir yaşama başlamak isteyenler kadar, yatırımcılar için de lokasyonu ve özellikleriyle oldukça cazip bir proje olma özelliği taşıyan Panaroma Suites projesinin 2017 yılının Ağustos ayında konut ve ticari alan alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor. 


Yeni Yüzyıl