Paradise Residence'ta 187 bin liraya! Yeni proje!

 Paradise Residence'ta 187 bin liraya! Yeni proje! Paradise Residence'ta 187 bin liraya! Yeni proje!

Firma: Uzaltaş İnşaat

Proje: Paradise Residence

Uzaltaş Şirketler Grubu Paradise Residence projesini 187 bin liradan satışa sunuyor. Ankara Çankaya Balgat Konya Yolu üzerinde yükselen proje diğer konut projelerinden farklı konseptte tasarlanıyor. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Ankara Çankaya'ya bağlı Balgat Konya Yolu üzerinde inşa edilen  Paradise Residence  projesinde fiyatlar 187 bin liradan başlangıç gösteriyor. Uzaltaş Şirketler Grubu imzasını taşıyan proje diğer konut projelerinden farklı şekilde dizayn ediliyor. 

 

Paradise Residence projesi Ankara’da home-office anlayışına farklı boyut getirecek. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, “Paradise Residence’ı, Uzaltaş kalitesinde, buna karşın konutta ve iş yaşamında aşırılıktan ve gereksiz detaylardan sıkılanlar için minimal, sade ve tasarruflu şekilde planladık” dedi.


Şuana kadar Ankara'da yapılan araştırmalarda  Ankara  iş dünyasının en gözde konumu olan Konya yolunda bu tarz bir projeye ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Pala, “Amacımız her türlü kolaylığı ve ihtiyaç olan konforu bu bölgede aynı anda sağlamak. Ama gereksiz masrafların önüne geçerek…”dedi.

 

 

2018 yılının sadeliğin yılı olacağını ifade eden Ünal Pala, “Ankara iş dünyasının kalbinde bulunmak, rezidansta kaliteli bir ofise sahip olmak isteyenler ama çok fazla bütçesi olmayanlar için 187 bin liradan başlayan home ofislerin satışına başladık. Üstelik lansmanda 24 ay vade farksız, sıfır faiz ödeme kolaylığı da getirdik. Modern konut projelerinin alıcılar tarafından en büyük sorun olarak görüldüğü aidat ücretini ise minimum seviyede olacağının şimdiden garantisini verebilirim. Projeyi Ekim 2018’de teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Satışların başladığı Paradise Residence'ta 47 bağımsız birim olacak. Lansman dönemine özel satışların devam ettiği proje Taurus AVM'ye yakın konumda yükseliyor. 

 

Web: http://www.paradiseankara.com/


projeye sor

pus