26 / 05 / 2022

ParkOran Ofiste, çalışma hayatı başladı!

ParkOran Ofiste, çalışma hayatı başladı!

Başkent'in seçkin semti Oran Şehri'nde eşsiz bir atmosfer ve manzaranın, yüksek teknoloji ve çağdaş altyapıyla birleştiği ParkOran Ofis, Ankara'da faaliyet gösteren pek çok firmanın da ilk tercihi oldu...Ankara'nın en prestijli yaşam alanlarından ParkOran'ın hemen yanında yer alan ve Başkentin ileri gelen firmalarını ağırlayan ParkOran Ofiste, çalışma hayatı başladı. 


Başkent'in seçkin semti Oran Şehri'nde eşsiz bir atmosfer ve manzaranın, yüksek teknoloji ve çağdaş altyapıyla birleştiği ParkOran Ofis, Ankara'da faaliyet gösteren pek çok firmanın da ilk tercihi oldu. Önde gelen enerji, medikal, inşaat ve tekstil firmaları iş adresi olarak ODTÜ Ormanı ve Eymir Gölü'nün hemen yanı başında yer alan ParkOran Ofis'i seçti. 


İş hayatını bu eşsiz atmosferde sürdüren firmalar hem merkezi konumun sağladığı avantajlara, hem de yüksek teknolojiyle desteklenmiş akıllı ofis tasarımlarının oluşturduğu ayrıcalığa sahip oluyor. ParkOran Ofis bir ofise yönelik bekîentileri en yüksek standartlarla karşılayan, iş ve keyfi bir araya getiren bir ayrıcalıklı bir ortam sunuyor. 


ParkOran Ofis sadece firmaların değil yiyecek içecek sektörünün iddialı markalarının da tercihi oldu. ParkOran Ofis içinde yer alan seçkin restoranlarda eşsiz lezzetler Ankaralılarla buluşuyor.

 

A+ OFİS VE MAĞAZALAR 


Türk inşaat sektörünün en önemli kurumlarından M ES A ve Aktürk İnşaat'ın ortak imzasını taşıyan ParkOran Ofis, kent merkezinde olmasına karşın, doğayla iç içe iş hayatına seçkin olanaklar sunuyor, sağladığı eşsiz avantajlarla benzerlerinden farklılaşıyor. 


Toplam 146 bin metrekarelik bir alanda kurulu ParkOran projesinde yer alan ParkOran Ofis, 22 katlı tek bloktan oluşuyor. İş hayatını, teknoloji ve konforla, sosyal yaşamla buluşturan ParkOran Ofis-, zengin A+ ofis ve mağaza alternatifleri sunuyor. ParkOran Ofiste; büyüklükleri 114 ile 285 metrekare arasında değişen 60 adet ofis ve 76 m2'den 544 m2'ye kadar farklı alanlara sahip 12 mağaza bulunuyor. 


SEÇKİN BULUŞMA ADRESİ 


Yüksek teknolojisi ve çağdaş altyapısıyla ParkOran Ofis misafirlerini, ParkOran'ın benzersiz peyzajı ve eşsiz sosyal olanaklarıyla karşılıyor. Her aşamasındaki yüksek standartlarla da farklılaşan projede, iletişim altyapısından kapalı otoparka, izolasyondan yangın ve güvenlik sistemlerine kadar birçok unsur, kalite ve ileri teknoloji ile çözümlendi. ParkOran Ofis, nitelikli konumu, seçkin çalışma alanları, eşsiz manzara sı ile iş hayatını yeniden yorumlayarak, ayrıcalıklı bir şekilde sunuyor. ParkOran Ofis, aynı projede yer alan ParkOran Konutları ile birlikte iş hayatını ve yaşamı, aynı projede buluşturuyor. Tel: 0 312 490 81 81

www.gtc.com.tr