Pendik Sahil Konakları 24 Mart'ta satışta!

Pendik Sahil Konakları 24 Mart'ta satışta!

Firma: Evra Group-Has Kule

Proje: Pendik Sahil Konakları


3 blok halinde yükselen Pendik Sahil Konakları'nda 180 adet konut yer alıyor. Fiyatların 1 milyon TL'den başladığı proje 24 Mart'ta satışa çıkıyor...Pendik Sahil Konakları Evra Group ve Has Kule imzasıyla Pendik'te hayata geçiriliyor. Proje 24 Mart'ta satışa çıkıyor.


3 blok halinde yükselen Pendik Sahil Konakları'nda 180 adet konut yer alıyor. Projedeki konut tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Pendik Sahil Konakları'nda fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde tasarlanan ödeme planından yararlanabiliyor.


7 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen  Pendik Sahil Konakları  Sabiha Gökçen Havalimanı’na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro’ya ve E-5’e 4 dakika, TEM’e 8 dakika, Pendik Marina’ya 3 dakika mesafede yer alıyor.Tel: 0216 491 11 11

Web adresi: http://www.evragrup.com.tr/

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com
Bu haber Vahdet Gazetesi'nde şöyle yer aldı:Tamamı adalar ve deniz manzaralı 180 daireden oluşan Pendik Sahil Konakları projesinin 5 bin metrekaresi sosyal alanlardan oluşuyor. Projenin lansmanı bugün yapılacak.

Pendik’in kentsel dönüşüm alanı olması, metrekare fiyatlarının yüzde 33 artış göstermesi birçok gayrimenkul şirketinin ilgisini bu semte yönlendirdi. Bölgedeki gayrimenkul yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen sektörün köklü kuruluşlarından Evra Grup ve Has Kule, Pendik sahilde adalar manzaralı “Pendik Sahil Konakları” projesini hayata geçiriyor. Tamamı adalar ve deniz manzaralı 7 bin metrekare alana kurulu 180 daireden oluşan projenin 5 bin metrekaresi konak sahibi aileler için sosyal alanlar içeriyor.


ULAŞIM ARAÇLARINA ÇOK YAKIN


Bulunduğu lokasyon özelliği sayesinde manzarası kapanmayacak projede her konağın penceresi denize açılıyor. Pendik Sahil Konakları; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro’ya ve E-5’e 4 dakika, TEM’e 8 dakika, Pendik Marina’ya 3 dakika, en yakın okul ve camiye 1 dakika, Hızlı Tren’e ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor.


Aileler düşünülerek tasarlanan projede, metrekareleri 125 ve 193 arasında değişen 6 farklı daire tipi bulunuyor. Konak sahiplerinin 3 adalı deniz manzarası ile huzur dolu hayata yelken açacağı proje ve lansmana özel kampanyalarla ile ilgili tüm detayların paylaşılacağı basın lansmanına Evra Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Topaloğlu ve Has Kule Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gedik ev sahipliği yapacak. VahdetHaber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı;


Pendik'in kentsel dönüşüm kapsamına alınmasıyla geçen yıl metrekare fiyatında yaşanan yüzde 33'lük artış, gayrimenkul şirketlerinin ilgisini bu ilçeye yönlendirdi. Bunlar arasında yer alan Evra Grup ve Has Kule, Pendik sahilde manzaralı "Pendik Sahil Konakları" projesini hayata geçiriyor. Tamamı Adalar ve deniz manzaralı 7 bin metrekarelik alana kurulu 180 daireden oluşan proje, 110 milyon liraya mal olacak.Sabah 


projeye sor