29 / 05 / 2023

Philips toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata nereden alınır? Fiyatları ne kadar? 18 Şubat 2023 fiyat listesi 

Philips toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata nereden alınır? Fiyatları ne kadar? 18 Şubat 2023 fiyat listesi 

Elektrikli süpürgesinin yenilemek isteyenler için Philips toz torbasız elektrikli süpürge,en ufak toz zerresini bile içine çeken her alanı kolaylıkla temizleyen teknolojik tasarıma sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Philips toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata nereden alınır? Fiyatları ne kadar? 18 Şubat 2023 fiyat listesi 
Elektrikli süpürge evimizde en çok kullandığımız elektronik aletlerin başında gelir. Philips toz torbasız elektrikli süpürge temizlik yaparken sizi yormayarak, dip köşe her yere ulaşmanızı ve  tüm tozları pratik bir şekilde temizlemenizi sağlar. Böylece kadınlarının beğenisini kazanır. 

PHİLİPS ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÖZELLİKLERİ

  • Yeni Philips Marathon Ultimate XB9185/07: TriActive Ultra LED başlık, sert zemin başlığı, uzaktan kumandalı ergonomik tutma kolu ve entegre fırçasıyla karşımıza çıkmaktadır.
  • TriActive Ultra LED başlığa sahip olmasıyla ; tüm zeminlerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlar ve en iyi temizlik performansı ortaya koyar.
  • Alerji H13 Filtre özelliği ; polen, evcil hayvan tüyleri, ev tozları ve diğer alerjenler dahil en ince tozları bile %99,9 oranında hapsederek alerjik durumların oluşmasını engeller.
  • Power Max Sensör bulunan elektrikli süpürge, filtre temizleme zamanı geldiğinde sizi uyarır ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanıza yardımcı olur.
  • Özel zemin ışığına sahip teknolojisi sayesinde gözle görülmeyen tozların ortaya çıkmasını sağlar. Tüm yüzeylerdeki toz zerrelerinin yüksek emiş gücüyle çekilmesine imkan tanır.
  • Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisinin sunduğu yüksek performans özelliği ile toz torbasız elektrikli süpürgede yüksek emiş güce sahip olunur.

Peki Philips toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata hangi satı mağazasında? 
 
Geri Dön