Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamad Kh H Alkhalıd tarafından kuruldu. 

Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamad Kh H Alkhalıd tarafından kuruldu. 

Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi konusu:
KONAKLAMA VE TURİZM HİZMETLERİ 1-Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama,dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ, deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting, su kayağı, yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gereklitesis ve işletmeleri kiralayabilir, kiraya verebilir, devir alabilir, devir edebilir, inşa edebilir veya satın alabilir, satabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Piramit Konaklama Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi adres: Zeytinlik Mh.Halkçı Sk.Gür Çarşı İren Han N.28/58 Bakırköy