01 / 02 / 2023

Pırlanta bilezikler ne kadar? Pırlanta bilezikler kaç TL? İşte Altınbaş pırlanta 27 Eylül 2022 bilezik fiyat listesi

Pırlanta bilezikler ne kadar? Pırlanta bilezikler kaç TL? İşte Altınbaş pırlanta 27 Eylül 2022 bilezik fiyat listesi

Altınbaş pırlanta bileziklerde yüzde 30'a varan indirimler başlattı. Peki, Altınbaş pırlanta bilezik fiyatları ne kadardır? İşte 27 Eylül 2022 fiyat listesi...Altınbaş pırlanta bileziklerde muhteşem indirim başladı. Altınbaş pırlanta bileziklerde hem yatırımlık, hem de takı olarak tercih edilen bileziklerde yüzde 30'a varan indirimler başlattı. 

Göz alıcı ışıltısı ve zamansız tasarımları ile en mutlu gününüzün başrolü heline gelen  pırlanta bileziklerde  büyük kampanya başlattı. 

Peki, Altınbaş pırlanta bilezik fiyatları ne kadar? Altınbaş pırlanta bilezik fiyatları kaç TL? İşte 27 Eylül 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön