09 / 08 / 2022

Piyasalarda deprem: Euro/TL düşüyor! Euro bugün kaç TL? Euro kuru ne kadar? 25 Haziran 2022 son dakika euro kuru

Piyasalarda deprem: Euro/TL düşüyor! Euro bugün kaç TL? Euro kuru ne kadar? 25 Haziran 2022 son dakika euro kuru

Piyasalarda son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Bugün euro kuru güne değer kayıpları ile başladı. Peki euro bugün ne kadar? Euro kuru kaç TL? İşte son dakika euro kuru 25 Haziran 2022...Euro almak isteyenler ve elinde euro kuru bulunanlar bugün euro ne kadar? Euro kaç TL? Euro neden düşüyor? sorularının yanıtlarını merak ediyor.

Euro kuru haftasonunun ilk gününe yüzde 3,20 düşüşle başladı. Dün euro kuru  alış fiyatı 18,24 TL, satış fiyatı 18,32 TL'den başlarken  kapanışta euro kuru alış fiyatı 18,13 TL, satış fiyatı 18,23 TL'den işlem gördü.

Peki euro bugün kaç TL? Euro bugün ne kadar oldu? İşte son dakika euro kuru 25 Haziran 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.