13 / 08 / 2022

Piyasalarda son dakika! Euro/TL ne kadar oldu? İşte son dakika euro kuru 27 Haziran 2022

Piyasalarda son dakika! Euro/TL ne kadar oldu? İşte son dakika euro kuru 27 Haziran 2022

Döviz kurları Cuma günü gerçekleşen Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararının ardından düşmeye başladı. Yeni haftanın ilk işlem gününde ise döviz kurları araştırılmaya başlandı. Dolar bugün düşüşe geçerken euro kuru da aşağı yönlü hareket ediyor. Euro bugün ne kadar 27 Haziran 2022?Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kararının ardından piyasalarda hareketlilik yaşanmaya başladı. Cuma günü döviz kurlarında aşağı yönlü hereket görüldü.

Yeni haftanın ilk işlem gününde dolar kuru düşüşe geçerken euro da dolarla birlikte düşmeye başladı. Döviz kurları haftaya yüzde 4 düşüşle başladı. 

Kur pazartesi ilk işlemlerde 16.09 ve Euro/TL 17.02 Lira seviyelerine kadar geriledi..  Dolar ardından 16.30 ve Euro 17.25 seviyelerine geldi. Günün ilerleyen saatlerinde kurda hareketlilik devam etti.

Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği euro bugün ne kadar oldu? Euro kaç TL oldu? Euro düşecek mi, yükselecek mi? sorularının yanıtını araştıyor. İşte son dakika euro kuru 27 Haziran 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.