31 / 01 / 2023

Polis maaş promosyonunda deprem! 30 bin, 50 bin değil tam 75 bin TL! 

Polis maaş promosyonunda deprem! 30 bin, 50 bin değil tam 75 bin TL! 

Polis maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili peş peşe son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Peki 2022 polis maaş promosyonu kaç TL oldu? Polis maaş promosyon tutarı ne kadar 2022? İşte polis maaş promosyonundaki son durum... Emniyet Genel Müdürlüğü maaş promosyonuna ilişkin tartışmalar devam ediyor. Polis maaş promosyonu konusunda ortalık gittikçe kızışıyor. EGM personeli Vakıfbank ile yapılan 300 taksitle toplam 10 bin 800 Türk Lirası tutarındaki maaş promosyonu anlaşmasına itirazda bulunuyor.

Polis maaş promosyonunda deprem! 30 bin, 50 bin değil tam 75 bin TL!  

Emniyet Genel Müdürlüğü, polis maaş promosyonuna yüzde 188 zam uygulandığını, "Polisimizin maaş promosyon protokolü, 18.03.2022 tarihinde Vakıfbank ile imzalanmış ve 104 TL'den 300 TL'ye çıkarak yüzde 188 artış sağlanmıştır" açıklamasıyla duyurmuştu. Yapılan açıklamada, promosyon ödemesinde her 6 ayda bir memur maaş zammı oranında artış yapılacağına dikat çekilmişti.Bu gelişmeden önce Emniyet-Sen Genel Başkanı Sezer, maaş promosyonu ile ilgili açıklamasında "En az 50 bin lira promosyon ödenmeli ve paranın tamamı peşin olarak ödenmeli" ifadelerini kullanmıştı. 

Peki 2022 polis maaş promosyonu kaç TL oldu? Polis maaş promosyon tutarı ne kadar 2022? İşte polis maaş promosyonundaki son durum...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön