Prens Harry ile Meghan Markle 18 milyon dolarlık bu evde yaşıyor!

Prens Harry ile Meghan Markle 18 milyon dolarlık bu evde yaşıyor! Prens Harry ile Meghan Markle 18 milyon dolarlık bu evde yaşıyor!

Prens Harry ile Meghan Los Angeles'ta 18 milyon dolarlık saray benzeri bir malikanede yaşıyor. 8 tane yatak odası ve 12 tane banyosu bulunan saray yavrusunun Hollywood'un en zengin ve ünlü oyuncu ve yapımcılarından Tyler Perry'ye ait olduğu öğrenildi.İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıklarıyla gündemden düşeyen  Harry ile Meghan Los Angeles'ta 18 milyon dolarlık saray benzeri bir malikanede yaşıyor. Mülkün Hollywood'un en zengin ve ünlü oyuncu ve yapımcılarından Tyler Perry'ye ait olduğu öğrenildi.

Dünya Gazeesi'nde yer alan ha ahabere gör,Harry ile Meghan'ın, İngiliz kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra Los Angeles'taki yeni hayatlarına başladılar. Prens Harry ile Meghan Markle'ın bir yaşındaki oğulları Archie ile birlikte yaşadığı malikanenin 8 tane yatak odası ve 12 tane banyosu yer alıyor.

Harry ile Meghan'ın bu malikaneye kira ödeyip ödemedikleri ya da Perry'nin misafiri olarak mı oldukları henüz bilinmiyor. Mülkün, Harry ile Meghan'a satıldığıyla ilgili henüz açıklanan bir bilgi bulunuyor.

Prens Harry ve Meghan Markle, Mel Gibson'ın evini satın aldı!

Prens Harry ve Meghan Markle Malibu'dan 20 milyon dolarlık ev alacak!