Prim garantili eviniz Kent Plus Kadıköy'de! Son gün 31 Aralık!

Prim garantili eviniz Kent Plus Kadıköy'de! Son gün 31 Aralık! Prim garantili eviniz Kent Plus Kadıköy'de! Son gün 31 Aralık!

Firma: Emay İnşaat

Proje: Kentplus Kadıköy

Kadıköy Fikitepe'de 25 katlı 3 blok 1,561 daireden meydana gelen Kent Plus Kadıköy'den yıl sonuna kadar alınan daire ile yüzde 30 kazanç garantisinden yararlanılıyor.Kişiye özel ödeme planları, zengin ulaşım imkanları, İstanbul'un önemli merkezlerinden birinde oluşu ve yüzde 30 prim garantisi ile hayata gelen proje 2016 yılının Aralık ayı içerisinde sahiplerine teslim edilecek.


Sadece yıl sonuna kadar geçerli olacak olan kampanya dahilindeki daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak planlandı.


Fikirtepe Kent Plus Kadıköy projesinde peşin veya banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Kent Plus Kadıköy projesinde firma bünyesinde 36 ay 0 faizle taksitlendirme seçeneği de bulunuyor.


Kent Plus Kadıköy'de daire fiyatları;

1 oda 1 salon daireler 503 bin TL,

2 oda 1 salon daireler 865 bin TL,

3 oda 1 salon daireler 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor.


Kent Plus Konutları'nda açık yüzme havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları, meydan konseptli çarşı, vale, kuru temizleme hizmetleri, açık-kapalı otopark, koşu / yürüyüş parkuru gibi sosyal imkanlar bulunmaktadır.


Kent Plus Kadıköy iletişim

Telefon: 444 20 01 

Web: www.kentplus.com

Merve Sinop/Emlakkulisi.com

projeye sor