Yakapark Projesi

Yakapark hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. Yakapark fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

Yakapark

Yakapark

Firma : Y. Gülhan İnşaat

Konum : İstanbul Anadolu / Kartal

Teslim : 10 / 2019

Konut sayısı: 166 Konut

Projeye Soru Sor

Yakapark Proje Detayları
Proje Açıklaması

Y. Gülhan İnşaat tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Yakapark projesi, 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. Türk aile yapısına uygun olarak inşa edilen proje yüksek prim potansiyeline sahip.


Yakapark projesinde ikisi 12'şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konut yer alıyor. Daire alanlarının 81 metrekare ile 294 metrekare arasında değiştiği projede 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 şeklinde daire tipleri sunuluyor. Projede teslimlerin 2019 yılının Ekim ayında yapılması planlanıyor.


Birçok sosyal alana sahip projede; mini futbol vb. çok amaçlı spor sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, pilates alanı, botanik bahçeleri, meyve bahçesi sera alanı, trambolin, bisiklet ve paten yolu, tenis, basketbol, voleybol, buhar odaları, yürüyüş ve koşu parkuru, kafe vitamin bar, squash salonu, play station ve mobil oyun odaları, party ve kareoke odası, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları kreş,şömine ve barbekü alanı, kış bahçesi, şelale süs havuzu, seyir terası, güvenlik, sinema odası, kapalı otopark mevcut.


Henüz geliştirme aşamasında olan projede fiyat listesi açıklanmadı. Aydos ormanlarına komşu olan proje hastane, üniversite ve alışveriş merkezlerine komşu konumda bulunuyor. 


 


Adres: Yakacık Yeni Mahallesi, Kartal/İstanbul


 


Yakapark iletişim bilgisi 


Telefon: 0216 451 14 14

Web: http://www.yakapark.ist/
Yakapark Haberleri