QNB Finansbank konut kredi faiz oranları!

QNB Finansbank konut kredi faiz oranları! QNB Finansbank konut kredi faiz oranları!

QNB Finansbank konut kredisi ürünü kapsamında yüzde 2.6 faiz oranı uyguluyor. İşte bankanın güncel faiz oranları…QNB Finansbank konut kredisi ürünleri kapsamında farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Finansbank konut kredisi ürünleri her bütçeye yönelik ödeme fırsatlarıyla kredi ister sabit faiz oranı ile dilediğiniz ödeme planını oluşturabilir, gelirinize göre eşit taksitli, artan/azalan taksitli, eşit anapara ödemeli, balon ödemeli ve istediğiniz şekilde esnek ödeme planları ile kredinizi ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre; Finansbank 120 aya kadar vadeli konut kredisi ürünlerinde yüzde 2.6 konut kredisi faiz oranı uyguluyor. Finansbank’tan 100 bin TL tutarında 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında aylık ödemeler 2 bin 725 TL oluyor. Toplam geri ödeme tutarı ise 327 bin 30 TL ye varıyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Masrafları

Finansbank konut kredisi ürünü dahilinde 611 TL ile 2 bin 145 TL arasında ekspertiz ücreti 105 TL DASK primi, en az 105 TL konut sigorta bedeli, 120 TL taşınmaz rehin ücreti ve 500 TL kredi tahsis ücreti alıyor.


Konut kredi faiz oranları Ekim'e nasıl başladı?