QNB Finansbank’tan konut kredisi faiz indirimi!

QNB Finansbank’tan konut kredisi faiz indirimi! QNB Finansbank’tan konut kredisi faiz indirimi!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Finansbank indirim sonrasında yüzde 2.19’dan başlayan faiz oranları ile konut kredisi kullandırıyor.QNB Finansbank Ocak ayının ilk haftasında gerçekleştirdiği konut kredisi faiz indiriminin ardından bu 2019’un ilk ayında ikinci kez konut kredisi faiz indirimine gitti. Finansbank 120 ay vade için yüzde 2.3 olan konut kredisi faiz oranlarını yüzde 2.19’a düşürdü.

Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank gerçekleştirdiği indirim sonrasında 120 ay vadeye kadar olan konut kredisi kullandırımlarında yüzde 2.19 faiz oranı kullandırırken 180 ay vadeye kadar olan kullandırımlarda yüzde 2.48 faiz oranı uyguluyor.

Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre; QNB Finansbank’tan 100 bin TL tutarda 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama uygulandığında kredinin aylık ödemeleri 3 bin TL oluyor. Kredinin toplam geri ödeme miktarı ise 361 bin TL’ye denk geliyor.

Finansbank Konut Kredisi Masrafları

Finansbank konut kredisi ürünü dahilinde 611 TL ile 2.145 TL arasında ekspertiz ücreti, ortalama olarak 105 TL DASK primi, en az 105 TL konut sigorta bedeli, 120 TL taşınmaz rehin ücreti alıyor.

 

Konut kredilerine yeni düzenleme!

Konut kredisi faiz oranları yüzde 1,84'e geriledi!

Dört banka konut kredi faizlerinde indirime gitti!