Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Murat Gümüş tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Murat Gümüş tarafından kuruldu. 

Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1)İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özelinşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


Qualıty İnşaat Mobilya Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Ferhatpaşa Mah.Karadeniz Cd. N.99a Ataşehir 
 

pus