Quasar Mecidiyeköy satış ofisi!

Quasar Mecidiyeköy satış ofisi! Quasar Mecidiyeköy satış ofisi!

Firma: Viatrans – Meydanbey

Proje: Quasar İstanbul

Viatrans – Meydanbey ortaklığı imzası taşıyan Quasar Mecidiyeköy satış ofisi ulaşım bilgilerini ayrıntılı olarak haberimizde inceleyebilirsiniz...
Quasar projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Mecidiyeköy'de hayata geçirildi. Viatrans ve Meydanbey ortak çalışması imzası taşıyan Quasar Mecidiyeköy satış ofisi bilgileri haberimizin devamında yer alıyor. 23 bin 700 metrekare arsa alanına yayılan Quasar Mecidiyeköy projesi 2 kule olarak tasarlandı. Toplam 257 rezidans dairenin yer aldığı Quasar Mecidiyeköy projesinde ayrıca 58 adet ofis birimi de yer alıyor. Quasar Mecidiyeköy projesinde bulunan dairelerin alanları 116 metrekare ile 518 metrekare arasında değişim gösteriyor. 189 bin 620 metrekarelik inşaat alanına yayılan Quasar Mecidiyeköy satış ofisi 'ne geçmeden önce fiyat bilgisini aktaralım: Quasar Mecidiyeköy fiyat: 


Quasar Mecidiyeköy projesindeki daireler metrekare birim bazlı olarak 6 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Quasar Mecidiyeköy teslim tarihi 2015 yılı olarak hedefleniyor. Quasar Mecidiyeköy satış ofisi bilgileri şöyle: 


Quasar Mecidiyeköy satış ofisi: 


Quasar Mecidiyeköy satış ofisi adres: Büyükdere Cad. No: 76 Eski Likör Fabrikası Mecidiyeköy 34393 Şişli, İstanbul


Quasar Mecidiyeköy satış ofisi telefon: 0212 275 63 00


Quasar Mecidiyeköy satış ofisi kroki: 
Telefon: 0212 275 63 00

Web adresi: www.viatrans.com.tr

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor