quasar istanbul satılık

quasar istanbul satılık

İş Portföy, İş Portföy Quasar GYF kapsamında Quasar İstanbul’daki projesine özel büyük bir fırsat sunuyor. Quasar İstanbul’da, satış fiyatları üzerinden yüzde 15 peşin indirimine ek olarak aylık yüzde 0,79 faiz oranı ile 120 ay kredi fırsatı sunuluyor...

Quasar İstanbul'dan Cityscape Turkey'e özel yüzde 10+yüzde 10 indirim!

Quasar İstanbul, 'Quasar Residences' ve 'Fairmont Hotel ve Residences' olmak üzere iki kule halinde inşa ediliyor. Projede Cityscape Turkey'e özel yüzde 10+yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

Quasar İstanbul Şişli'de metrekaresi 7 bin 300 dolara!

Quasar İstanbul projesinde yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 7 bin 300 dolardan başlıyor. 2 kule şeklinde tasarlanan Quasar İstanbul projesinde 257 konutun yanı sıra 52 ofis, 17 mağaza, 4 kafe yer alıyor.

Quasar İstanbul projesinde metrekare birim fiyatı 7 bin 300 dolara!

Eski Likör Fabrikası'ndaki Quasar İstanbul projesinde yer alan konutların metrekare birim fiyatları 7 bin 300 dolardan başlıyor. Fiyatlar; kata, cephe ve alanına göre farklılık gösteriyor

Demir Romance ve Quasar İstanbul'dan ev alana tatil!

Kredi faizlerinin yükselmesi ve masrafların artması inşaat firmalarını yeni kampanyalar için harekete geçirdi. Kampanyalarda konut alana tatil seçeneği çıktı. Demir Romance'ta daireler 226 bin TL'den satılıyor...

Quasar İstanbul Mecidiyeköy satış!

Quasar İstanbul Mecidiyeköy satış bilgileri kapsamında yer alan konutların metrekare birim fiyatları 6 bin 900 dolardan başlıyor. Projede yer alan dairelerin teslimleri ise 2015 sonunda yapılacak

Quasar İstanbul ne zaman teslim?

Viatrans ve Meydanbey Ortaklığı ile Mecidiyeköy'de inşa edilen Quasar İstanbul'da metrekare birim fiyatı 6 bin 600 dolardan başlıyor. 2 bloklu karma proje olan Quasar İstanbul ne zaman teslim?

Quasar İstanbul satılık!

Quasar İstanbul satılık daire fiyatları kapsamında konutlar 6 bin 600 dolardan başlayan metrekare birim fiyatı üzerinden satılıyor. Quasar İstanbul Mecidiyeköy projesi 2 blok halinde yükseliyor...

Quasar İstanbul satılık!

Satışların devam ettiği Quasar İstanbul Mecidiyeköy Evlerinde anahtar teslimleri 2015 yılında gerçekleşecek. Quasar İstanbul satılık daire fiyatları bilgisine göre konular 6 bin 600 dolardan başlayan metrekare birim fiyatı üzerinden satılıyor...

Quasar İstanbul satılık!

Meydanbey ve Viatrans imzası ile hayata geçirilen Quasar İstanbul projesi Mecidiyeköy'de konumlandırılıyor. Quasar İstanbul satılık daire fiyatları kapsamında konut 6 bin 600 dolardan başlayan metrekare birim fiyat üzerinden satılıyor...

Quasar Mecidiyeköy satış ofisi!

Viatrans – Meydanbey ortaklığı imzası taşıyan Quasar Mecidiyeköy satış ofisi ulaşım bilgilerini ayrıntılı olarak haberimizde inceleyebilirsiniz...

Mecidiyeköy Quasar İstanbul satılık!

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Mecidiyeköy Quasar İstanbul satılık konut fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Quasar İstanbul Mecidiyeköy satış!

Quasar İstanbul Mecidiyeköy satış fiyatları kapsamında daireler 6 bin dolar olan metrekare birim fiyatı üzerinden satılıyor. Projede teslimler 2015 yılında gerçekleşecek...

Quasar Mecidiyeköy satış!

İstanbul Avrupa yakası Mecidiyeköy'de inşa edilen Quasar Mecidiyeköy satış bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz...

Quasar Mecidiyeköy!

Viatrans ve Meydanbey Ortaklığı ile hayata geçirilen ve 23 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Quasar Mecidiyeköy detayları...

Başakşehir Üçüncü istanbul satılık daire!

Konut ve ticaret alanlarından meydana gelen Başakşehir Üçüncü istanbul satılık daire satışları 15 Kasım'da başlayacak. Proje 2019 yılında tamamlanacak.

Esenyurt Botanica İstanbul satılık!

Esenyurt Botanica İstanbul satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Atatürk Havalimanına 10 dakika uzaklıkta bulunan projede lansmana özel fırsatlar sunuluyor.

Botanica İstanbul satılık daire!

Botanica İstanbul satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte tasarlandı. Toplam 477 adet daireden oluşan projede yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 48 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri uygulanıyor.

Küçüksu Oryapark İstanbul satılık!

Küçüksu Oryapark İstanbul satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Proje Boğaziçi Köprüsü'ne 5 dakika, FSM Köprüsüne 2 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Ümraniye Oryapark İstanbul satılık!

Ümraniye Oryapark İstanbul satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Otel, ofis, rezidans ve alışveriş alanlarının yer aldığı projenin otel alanı içerisinde Crown Plaza bulunuyor.

Beylikdüzü Botanica İstanbul satılık!

Beylikdüzü Botanica İstanbul satılık dairelerin tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak dizayn edildi. Toplam 522 adet daireden oluşan proje İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde yer alıyor.

Oryataş İnşaat Oryapark İstanbul satılık!

Oryataş İnşaat Oryapark İstanbul satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Parsel numarası nedeniyle 203 Residence ismini alan projenin 1. ve 30. katları arası satışa sunuluyor.

Oryapark İstanbul satılık!

Oryapark İstanbul satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Lansmana özel fırsatlar sunun projede banka kredisi ile konut sahibi olabilmek mümkün.

Emlak Konut Bulvar İstanbul satılık!

Emlak Konut Bulvar İstanbul satılık daire alanları 125 metrekareden başlangıç gösteriyor. Teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı olarak belirlenen proje 110 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Kayaşehir Bulvar İstanbul satılık!

Kayaşehir Bulvar İstanbul satılık daireler 2 oda 1 salon'dan 7 oda 1 salon dublekse kadar farklı seçenekte tasarlandı. Projede yüzde 10 peşin ödeme yapıldığında kalan peşinat ve banka kredisi 1 yıl sonra ödeniyor.

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul satılık!

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul satılık daire tipleri arasında 1+0'dan 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Lansmanı Fransa'daki MIPIM Fuarı'nda bugün yapılan projede satışlar Nisan ayında başlayacak.

Beylikdüzü West Side istanbul satılık daire!

Beylikdüzü West Side istanbul satılık daire fiyatları 190 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Satış süreci devam eden projede 166 adet dükkan ve 1.155 adet daireye yer veriliyor.

Beylikdüzü Westside İstanbul satılık daire!

Beylikdüzü Westside İstanbul satılık daire fiyatları 160 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Toplam 73 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 1.155 adet konut bulunuyor.

quasar istanbul satılık Haberi

quasar istanbul satılık

Türkiye portföy yönetimi sektörünün öncü kuruluşu İş Portföy’ün gayrimenkul yatırım fonları çatısı altında yer alan, İstanbul'un en ayrıcalıklı projesi İş Portföy Quasar GYF’nin yüksek getiri potansiyeli taşıyan gayrimenkul alternatifleri, kazançlı bir yatırım aracı olarak yükselmeyi sürdürüyor. 

Geçtiğimiz yıl Quasar İstanbul’da bulunan rezidans ve ofisleri İş Portföy Quasar GYF markası altında gayrimenkul yatırım fonları portföyüne katan İş Portföy, gayrimenkul yatırım fonları sektöründeki liderliğini sürdürüyor.

İş Portföy, İş Portföy Quasar GYF kapsamında Quasar İstanbul’daki projesine özel büyük bir fırsat sunuyor. 

İş Portföy Quasar GYF çatısı altında sunulan yeni kampanya ile, muhteşem ve panaromik İstanbul Boğazı manzarasının yanı sıra, iş, sanat ve sosyal hayatın tam merkezinde olan ‘Dünyanın En İyi Rezidansı’ ödüllü Quasar İstanbul’da, satış fiyatları üzerinden yüzde 15 peşin indirimine ek olarak aylık yüzde...