Radisson Blu Otel Eylül'de Kayseri'de açılacak!

 Radisson Blu Otel Eylül'de Kayseri'de açılacak!

Radisson Blu Kayseri Genel Müdürü Mehmet Mülayim, grubun, Türkiye zincirindeki 10'uncu halkasını oluşturan ve Doruk İnşaat tarafından 80 milyon liralık bütçe ile gerçekleştirilen otelin 1 Eylül'de açılacağını duyurdu.


Kayseri Rezidor Oteller Grubu tarafından Kayseri'de yaptırılan 5 yıldızlı Radisson Blu Hotel, açılış için gün sayıyor. Radisson Blu Kayseri Genel Müdürü Mehmet Mülayim, grubun, Türkiye zincirindeki 10'uncu halkasını oluşturan ve Doruk İnşaat tarafından 80 milyon liralık bütçe ile gerçekleştirilen otelin 1 Eylül'de açılacağını duyurdu. Otelin, bölge turizmi ve hizmet sektörünün gelişmesine katkıda bulunmanın yanı sıra, kentin sosyal yaşantısına hareketlilik getireceğini söyleyen Mülayim, "Radisson Blu Kayseri, farklı duruşu ve modern çizgisiyle Kayseri'ye renk katacak. 20 kattan oluşan otelde, konukların rahatı için tasarlanmış 243 oda ve süite var. Gerek süit ve odalar, gerekse işadamlarına özel Executive odaların yer aldığı özel katlar, tüm'ihtiyaçlar dikkate alınarak dizayn edildi" dedi. Mülayim, Radisson Blu Kayseri'nin, konumu kalitesi, hizmet anlayışı ve misafir memnuniyeti garantisi ile bölge turizmine katkı sağlayacağını belirterek, "Radisson Blu 200 kişiye istihdam kapıları açarak işlevine başlıyor" diye konuştu. 


Rezidor Grup oda sayısını 2 bin 200'e çıkarıyor Doruk Yatırım ve İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkam Süleyman Çetinsaya, Forum Kayseri yanında inşa edilen otel için 80 milyon TL'lik harcama yapıldığını söyledi. Çetinsaya, Rezidor Oteller Grubu'nun, Türkiye'deki portföyünü Radisson Blu Kayseri'nin devreye girmesiyle 2 bin 200 odaya çıkaracağını belirterek, "Biz firma olarak, Kayseri'de dört başı bütün bir yatırımı hayata geçirebilmenin hayali ile yaşıyorduk. Fırsat doğdu. Düşler gerçek oldu" değerlendirmesini yaptı. 


Dünya